Jeden z najpopularniejszych programów sportowych na Ursynowie wraca po zimowej przerwie. Już w najbliższą sobotę, 31 stycznia, na ścieżki Lasu Kabackiego wyjdą miłośnicy Nordic Walking. Tegoroczna edycja przynosi istotną zmianę w grafiku - urzędnicy postanowili uruchomić dodatkową grupę w tygodniu, dedykowaną osobom pracującym. Cykl potrwa aż do grudnia.
Drożyzna na stacjach paliw. Rząd obniży podatek?
przecież robimy nie gadamy, prawda? teraz wystarczy nakleić serduszko na wlew paliwa i będzie po 5.19
meme
20:15, 2026-03-09
Sąsiedzi ruszą w teren, by posprzątać Ursynów!
Ja tylko przypomnę iż od tego są służby opłacane z państwa podatków więc proszę się opamiętać...
Somsiad
19:17, 2026-03-09
UrsynLab bez siedziby. Co z obietnicami burmistrza?
Dokładnie!!! Obaj Z Otwartego Ursynowa! Były spotkania z Burmistrze Lenarczykiem, którym się dzielił cenną wiedzą! Nie z przypadkowymi ekspertami jak teraz!
Biznesmen
18:49, 2026-03-09
Drożyzna na stacjach paliw. Rząd obniży podatek?
Jest prostsze rozwiązanie, aż dziwne że ten desktrutor polskiej nauki na to nie wpadł. Wystarczy się sprzedać putinowi, tak jak to zrobiła ta łajza orban, i tania ropa popłynie. A wielki przyjaciel pisiorów nijaki łukaszenko, u którego znajdują już ochronę kolesie, których nawet orban nie ochroni, na pewno zrobi wszystko by przez stare rurociągi typu przyjaźń popłynęła ropa.
dr2
17:25, 2026-03-09