Mieszkańcy Ursynowa będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych podczas Białej Soboty, organizowanej przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów, czyli sieć dzielnicowych przychodni.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 25 stycznia 2025 roku w przychodni przy ulicy Romera 4, w godzinach od 10 do 14 - wejście od strony poradni dla zdrowych dzieci.
W ramach akcji profilaktycznej pacjenci będą mogli skorzystać z szeregu bezpłatnych badań i konsultacji:
Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość nauczenia się technik samobadania piersi i jąder, co jest kluczowe w profilaktyce nowotworowej.
Biała Sobota ma zachęcić mieszkańców do regularnego monitorowania swojego stanu zdrowia i wczesnego wykrywania potencjalnych problemów zdrowotnych.
Tak zwana "biała sobota" to już na Ursynowie tradycja. Organizowana jest pod różnymi postaciami. Ostatni raz tego typu akcja zorganizowana została w październiku przy ratuszu.
emeryt15:57, 24.01.2025
szkoda ze tak sporadycznie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Trzaskowski likwiduje zdobycze cywilizacyjne: przejścia podziemne i nad ulicami, tunele i wiadukty. Król słoików to niszczyciel infrastruktury!
Tmk
14:26, 2025-07-29
Gabaryty tygodniami leżą przy śmietnikach
Czy jest na to rada? Owszem, jest. Zwiekszyc oplaty. To jedyne rozwiazanie znane decydentom. Ewentualnie sprzedac Niemcom albo zymianom. Tu nic sie nie da, nic sie nie oplaci, globalne *%#)!& postepuje, wszyscy do schronow.
Wiochmen von Stoklos
14:18, 2025-07-29
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Jak zwykle wysyp ruskich czyli pisowskich trolli, nikt z redakcji nie czyta tego głana?
Wojtek
13:19, 2025-07-29
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Trzeba się będzie napracować, żeby odbudować Warszawę po rządach Trzaskowskiego i jego ekologicznych kolegach z mafii deweloperskiej. Zrozumcie ursynowscy dziadersi, że to nie jest tak jak wam w TVN mówią, nie jesteście elitą intelektualną od tego, że zagłosowaliście na Trzaskowskiego. Jesteście tak samo *%#)!& jak wyborcy PIS, tylko łyknęliście inną propagandę.
Wck
12:12, 2025-07-29