Spacery wśród drzew, kwiatów i chrząszczy, akcja sprzątania terenów zielonych, wyprzedaż garażowa, a do tego dużo muzyki i sztuki. Tej na poważnie i tej na luzie. W weekend na Ursynowie każdy znajdzie coś dla siebie! Poznajcie szczegóły!
Sport, sztuka, filmy i... piramidy! A do tego świąteczne malowanie figurek. Weekend na Ursynowie można spędzić ciekawie na wiele różnych sposobów. Dla każdego coś dobrego!
Ursynowskie podchody, warsztaty i wykłady o tym, jak dbać o przyrodę, a może pokazy tańca irlandzkiego i garażówka? W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie!
Warsztaty familijne, spacer po Ursynowie z Maciejem Mazurem, a może koncert Bovskiej lub koncert walentynkowy? Weekend na Ursynowie upłynie pod znakiem ciekawych wydarzeń!
Pogoda w weekend nie będzie zła, warto więc wybrać się na spacer do Lasu Kabackiego albo... na imprezę! Co będzie się działo w sobotę i niedzielę na Ursynowie? Oto przewdonik.
Ekologiczna bomba na parkingu na Kabatach?
Hmmmm... pewnie zdaniem urzędników pani jest szkodliwą pieniaczką i nie powinna wtrącać nosa w nieswoje sprawy... tak się traktuje sygnalistów :(
Nickyyyq
15:44, 2025-09-29
Sąsiedzka wymiana ubrań w Domu Sztuki
Wolna demokratyczna i odrodzona Rzeczpospolita Polska dziadów, łachmaniarzy, biednych emerytów i nędzarzy. Dom Sztuki za Dariusza Sitterle miejsce kwitnące obecne osiedlowy lumpex.
Wolna Polska
15:04, 2025-09-29
Narkotyki w słoikach. Przed sądem stanie nastolatek!
Tragicznie wyglądający surowiec, pewnie nafaszerowane tanim nawozem z chin i kto wie co za szajsem. Apteczne/własne albo żadne, w tym kraju "hodowcy" mają gdzieś zdrowie "klientów".
Bleh
14:59, 2025-09-29
Ekologiczna bomba na parkingu na Kabatach?
To jest Polska właśnie. Niemoc, bezradność wobec ewidentnego zagrożenia. Na drodze publicznej nie może ale to własnie też jest drogą publiczną.Kto ustanawia prawo?. Mój mąż mówi : Chodzisz głosować, wybierasz bezmózgów , to tak jest. Chyba ma rację. Może jak obywatele powszechnie olaliby wszelkie wybory to może by się ocknęli.
agnik
14:11, 2025-09-29