Zamknij

Zobacz jak rośnie nowe Centrum Edukacji Leśnej na Kabatach. FOTO

15:30, 02.08.2014 Aktualizacja: 23:24, 04.08.2014
Skomentuj SZRM SZRM

Na skraju Lasu Kabackiego od kilku miesięcy trwa budowa Centrum Edukacji Leśnej. Zabytkowa leśniczówka i stajnie zamieniają się w nowoczesny obiekt edukacyjno-konferencyjny. Dzieci i młodzież będą tu poznawać życie przyrody leśnej. 

Sala dydaktyczna na ok. 60 osób, dwie pracownie na 30 osób każda, 5 pomieszczeń administracyjno-biurowych, pomieszczenia socjalne z kuchnią, toalety. I stajnia - jako pawilon wystawienniczy. Na 800 metrach kwadratowych prowadzone będą zajęcia dla najmłodszych w ramach przedmiotów przyrodniczych, odbywać się będą konferencje, spotkania, wystawy. 

Budowa przy ul. Rydzowej 1 postępuje bardzo szybko. Nowy budynek Centrum ma już dach, w tej chwili trwają prace wewnątrz pomieszczeń. Cały teren zostanie uporządkowany - przybędzie 10 miejsc postojowych, stojaki rowerowe. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budowa ma się zakończyć do końca października i nic nie zagraża temu terminowi. Inwestycja kosztuje 6,5 mln złotych i finansuje ją miasto.

Centrum Edukacji Leśnej na Kabatach rozpocznie swoją działalność pod konie roku.

ZOBACZ JAK ROŚNIE CENTRUM EDUKACJI LEŚNEJ NA KABATACH

(Sławek Kińczyk)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

wierny lektorwierny lektor

0 0

Literówka w "ed (y)kacyjnyo - konferencyjny" poprawcie :)

14:14, 04.08.2014
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%