Kampus SGGW znów tętni życiem! Po trzymiesięcznej labie studenci wracają do jednego z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. A jak kiedyś wyglądał kampus? Zobaczcie!
23 września 1816 we wsi Marymont założono Instytut Agronomiczny, jego siedzibą był wówczas pałacyk królowej Marysieńki Sobieskiej – i to był właśnie pierwszy budynek SGGW. Uczelnia przez dwieście lat przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądały szklarnie, gmach czy laboratoria SGGW i... jak nosili się studenci.
Ale17:12, 01.10.2015
Ta roślina na ostatnim zdjęciu wygląda jakoś tak..nielegalnie ;)
mieszkaniec08:14, 02.10.2015
Oj tętni, zwłaszcza w weekendy :( Parking SGGW świeci pustkami, a pobliska uliczka osiedlowa jest nieprzejezdna, nie wspominając już o braku możliwości zaparkowania dla mieszkańców :(((( Pomimo interwencji nikt nie może nic z tym zrobić :(((((
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rowerowy Maj. Wielki sukces ursynowskiej szkoły!
Super szkoła ze świetną kadrą i inspirującą dyrekcją! Doskonale motywują dzieci! Dzieciaki zaangażowane odnoszą duże sukcesy;)
Leo
15:06, 2025-06-07
Dziki na Kabatach to już poważny problem
Od Poleczki po Karczunkowską dziki pustoszą wszelkie uprawy tych nielicznych co jeszcze coś uprawiają. Zryte jest każde pole i tereny zielone, sady etc. Cóż.
Tymek
14:12, 2025-06-07
Bieg Ursynowa w niedzielę. Będą utrudnienia w ruchu!
Kto to widział, żeby biegać? jak można jak prawdziwy Polak nie biegać? Znowu garsta osob terroryzuje innych i zmusza do nie jeżdżenia w niedziele rano samochodem! Do lasu idzcie biegać, ale nie do kabackiego bo to ważny rezerwat!
aster
09:56, 2025-06-07
Sportowy weekend na Ursynowie. A co dla dzieci?
nie bac tuska
nie bac tuska
09:10, 2025-06-07
6 0
wiedzo co dobre :-D