Lodowisko, taniec czy ścianka wspinaczkowa? W ferie najmłodsi z Ursynowa na pewno nie będą się nudzić! Wystarczy... wyjść z domu. Sprawdziliśmy jakie zajęcia czekają na dzieci w czasie przerwy od nauki.
Dziś rozpoczynają się ferie - wyczekiwane i wytęsknione przez dzieci, bywają problemem dla rodziców. Jak zapewnić dziecku opiekę i rozrywkę podczas dwóch tygodni wolnego? Dla tych, którzy nie mają możliwości, aby pozostać z pociechą w domu lub wysłać je na zorganizowany wyjazd, w kilku ursynowskich szkołach uruchomione będą dzienne punkty pobytu. A ci, którzy z opieki szkolnej nie skorzystają mogą wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez dzielnicę.
ZOBACZCIE JAKĄ OFERTĘ PRZYGOTOWALI ORGANIZATORZY
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Figura z getta, groby ofiar pandemii duru brzusznego...
SŁUŻEWA nie Służewia
marcko
00:37, 2025-09-09
Czemu e-piratów tak trudno złapać?
❗NAJWYŻSZY CZAS❗ zainstalować spowalniacze na ścieżkach rowerowych ... głównie przy skrzyżowaniach❗
maciej
23:36, 2025-09-08
Kocie problemy Ursynowa
Gdyby nie te koty , to szczury by biegały po chodnikach .
Wbjs
21:39, 2025-09-08
Łoś spacerował pod oknami mieszkańców Ursynowa
Kiedyś mieszkałem na Grotach. Czekając na autobus, spotkałem małego łosia z mamą, spacerujących ul. Bolimowską, ku uciesze oczekujących na przystanku ludzi. 🙂 Wspaniały widok! 🙂🙂🙂
Paulo
21:22, 2025-09-08