Zamknij
REKLAMA

Koncert Noworoczny. Już dziś gorące hity na SGGW!

10.36, 24.01.2023 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 10.42, 24.01.2023
Skomentuj SGGW
REKLAMA

Od 2007 roku grają i bawią. Z pewnością są świetną reprezentacją swojej uczelni. Orkiestra Reprezentacyjna SGGW zaprasza dziś na koncert noworoczny. W repertuarze utwory karnawałowe i filmowe.

Orkiestra Reprezentacyjna SGGW ursynowianom znana jest z występów podczas Muzycznego Lata sprzed kilku lat. Na co dzień uświetnia imprezy uczelniane, występuje też w kraju i zagranicą. Składa z około 40 muzyków. Trzon zespołu to studenci i absolwenci SGGW, ale są w nim także studenci pozostałych warszawskich uczelni i zawodowi muzycy.

W repertuarze Orkiestry znajdziemy znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej i filmowej. Młodzi muzycy grają z pasją i energią, więc ich koncerty podobają się publiczności.

Dziś, we wtorek 24 stycznia, Orkiestra zaprasza na Koncert Noworoczny w Auli Kryształowej SGGW. To pierwszy tego typu koncert zespołu po pandemicznej przerwie. Usłyszymy polskie i zagraniczne przeboje karnawałowe i filmowe. Zaśpiewają też wokaliści: Karolina Lizer – laureatka "Premier" na zeszłorocznym festiwalu w Opolu, Patrycja Ciborowska, a także Roman Kogut. Orkiestra zagra pod batutą Tomasza Labunia, a koncert poprowadzi Krzysztof Procajło.

Koncert rozpoczyna się o godz. 19, a wstęp jest wolny. Aula Kryształowa SGGW znajduje się na starym kampusie przy ul. Nowoursynowskiej 166.

(Redakcja Haloursynow.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%