Zamknij
REKLAMA

W ratuszu stanęła nietypowa choinka. Ściągnij sobie odblask!

12.40, 05.12.2022 Kamil Witek Aktualizacja: 12.41, 05.12.2022
Skomentuj KW
REKLAMA

Czy istnieje choinka, która dba o bezpieczeństwo mieszkańców? Właśnie taka stanęła w ursynowskim ratuszu. Pomogły ją ubrać przedszkolaki, a na ozdoby wybrano odblaski. Chętni mogą sobie teraz je zerwać i przyczepić do swoich ubrań. 

Akcja „Świeć blaskiem z odblaskiem” dotarła także na Ursynów. Co roku mniej więcej w mikołajki w ursynowskim ratuszu staje choinka z nietypowymi ozdobami - odblaskami. To wspólna akcja Lasów Państwowych i warszawskiej Straży Miejskiej. Ma na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych na drodze. 

Ozdoby - tak samo jak w poprzednich latach - wieszały ursynowskie przedszkolaki. Podopieczni Przedszkola nr 352 sprawnie poradzili sobie z ubraniem choinki. Burmistrzowie i strażnicy miejscy pomagali im tylko przy wieszaniu odblasków na wyższych gałęziach drzewka.

Teraz trzeba sobie zerwać

Odblaski nie pozostaną na choince długo. Zostały powieszone po to, by każdy chętny mógł sobie je zerwać i zabrać ze sobą. Mają różne kolory i kształty. Są takie na rękę i są też takie, które można przyczepić do plecaka. Dlatego każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. 

Choinka z odblaskami stoi w ursynowskim urzędzie na parterze. Akcja trwa od poniedziałku do piątku (5-9 grudnia).

(Kamil Witek)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%