Zamknij
REKLAMA

Znany youtuber otworzył siłownię na Ursynowie. Będą w niej trenować zawodnicy MMA

16.25, 12.01.2023 Kamil Witek Aktualizacja: 16.30, 12.01.2023
Skomentuj YT/Gimper
REKLAMA

Popularny youtuber i influencer Gimper otworzył siłownię i klub MMA na Ursynowie. Tym samym podarował drugie życie miejscu, w którym niegdyś trenowali mistrzowie Polski i Europy. Ich następcy do dyspozycji będą nawet mieli rzadko występujący w klubach oktagon.

Influencerzy inwestują w sport na Ursynowie. W zeszłym roku zbiórkę na rzecz budowy pełnowymiarowego boiska w naszej dzielnicy - SEMP Areny - wsparła Julia Żugaj. Teraz swoją cegiełkę dorzucił Tomasz Działowy - youtuber znany pod pseudonimem Gimper. 

Gimper - który występuje również jako zawodnik na freak fightowych (z ang. walka dziwaków) galach Fame MMA - otworzył niedawno swoją siłownię i klub mieszanych sztuk walki przy ul. Szolca-Rogozińskiego. Powstał on w miejscu dotychczasowego Fit Fight Club, który youtuber postanowił uratować.

- 7 lat temu pojawił się na moim kanale film zatytułowany „Gimper na siłowni”, w którym relacjonowałem dla was początki mojej przygody z siłownią. Przygody, która rozpoczęła się w klubie Fit Fight na warszawskim Ursynowie. Miejscu, w którym poznałem wielu wspaniałych ludzi, a niektórych z nich ma zaszczyt dzisiaj nazywać moimi przyjaciółmi, a także niestety miejscu, które powoli umiera - opowiada Gimper w swoim filmie na temat siłowni.

Sporty walki i siłownia

W klubie - jak przypomina youtuber - szkolili się niegdyś mistrzowie Polski i Europy w MMA. Gimper wymienia m.in. Marka Majkuta, Bartka Kowalskiego, Sebastiana Dąbrowskiego i Mateusza Sińskiego. Wszyscy trenowali pod okiem Krzysztofa Węgrowskiego, który prowadził tam swoją grupę o nazwie Hunter. Tak też nazywa się teraz klub - Hunter MMA Fight Club.

- Postanowiliśmy stworzyć klub, który będzie takim typowym klubem MMA, ale będzie też klubem, gdzie będą inne sporty walki. Chcemy rozwijać też sekcję także dla osób trenujących rekreacyjnie - mówi Krzysztof Węgrowski, który został wspólnikiem Gimpera. 

Pomieszczenia klubu i siłowni przeszły generalny remont. Odmalowano ściany, wymieniono oświetlenie, odrestaurowano sprzęt. Wcześniej klub nie spełniał nawet podstawowych norm, jak zauważa influencer. Ponadto nowy właściciel zainwestował w oktagon - ośmioboczny ring z klatką do walk MMA. 

- Każdą złotówkę, którą zarobimy, będziemy reinwestować w klub, żeby go rozwijać. Przynajmniej taki jest nasz biznes na najbliższe wiele miesięcy - zapewnia Gimper.

Siłownia i klub przed i po remoncie:

(Kamil Witek)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (8)

OtyłyOtyły

15 2

MMA? To jakaś pochodna M&M'S? 21:27, 12.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Graf Graf

1 1

Chyba mdma 11:35, 13.01.2023


OGOG

6 2

Czy w tym nowym klubie można wejść na Multisporta? 21:51, 12.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

marti_rulezmarti_rulez

1 1

Tak 09:12, 13.01.2023


AaAa

1 1

Ten klub trapiła jedna rzecz, brak miejsca. Bez powiększania budynku ciężko będzie. Co z 3 ławek z hantlami jak 100 metrów dalej za gorka jest just gym z 10 laweczkami. Szatnia praktycznie z wilgocią osiągająca 99% w powietrzu

Ale sam jestem ciekaw, na pewno wykupie trening próbny.

Fajnie ze przyczyniają się do rewitalizacji tego miejsca, fit fight to trochę taki dinozaur jak Olimp, no ale brak nowości też miał swoich amatorów, którym wystarczyła kuźnia do treningu. 15:07, 13.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Warszawa Warszawa

5 0

In flu encer? Roznosiciel grypy? 22:58, 13.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jbc influenserowJbc influenserow

4 0

To jest teraz frikfajt. Te internetowe pizdzielce typu jaś kapela, gimper itd wyczuły kasę i teraz się bawią w fajterow. Jeszcze oczernili na koniec poprzednich wlascicieli. Ta moda minie i te "sportowe" friki też znikną. Prócz gimbazy żaden szanujący się osobnik chcący ćwiczyć sporty walki tam nie pójdzie, bo jest dużo klubów zajmujących się tym profesjonalnie jak copa, goryl itd. 10:07, 14.01.2023

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AaAa

0 1

Kto oczernił poprzednich właścicieli i jak ? Opisz coś nie słyszałem o tym 21:40, 15.01.2023


REKLAMA
REKLAMA
0%