Intensywny deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie. Andrzej Rosiewicz - jak o sobie mówi największy artysta estradowy świata, "chorągiewka w rękach Gorbaczowa" i "pułkownik moherowych beretów" - wystąpił na plenerowej scenie z okazji 40-lecia Ursynowa.
73-letni artysta jest w dokonałej formie. Łatwo przychodziło mu śpiewanie, opowiadanie dowcipów i fikanie po scenie z asystująymi tancerkami.
W dzisiejszym repertuarze same hity: "Czterdziestolatek" - zmieniony na modłę ursynowską, "Chłopcy radarowcy", "Najwięcej witaminy...", utwór Raya Charles'a (I can't stop loving You - Ursynów dodawał Rosiewicz), czy tradycyjne "Hej sokoły" zaśpiewane z publicznością. W przerwie między piosenkami piosenkarz sypał dowcipami, których nie powstydziłby się prowadzący telewizyjną "Familiadę", ale... taki właśnie jego urok. Za tę niepoprawność i szaleństwo publiczność wciąż go kocha.
VIDEO: Andrzej Rosiewicz porwał ursynowską publiczność
W pewnym momencie koncert został przerwany przez ulewę, która w kilka minut zmoczyła publikę. Nawet to nie popsuło widowiska, Andrzej Rosiewicz popisywał się w garderobianym namiocie, przed kikudziesięcioosobową widownią. A gdy technicy ściągli ze sceny wodę - nie było wyjścia. Musiało zabrzmieć słynne "I'm singing in the rain" Genne Kelly'ego, które muzyk spontanicznie wykonał w towarzystwie wokalistki Ireny Gałązki i zespołu Asocjacja Hagaw.
Ostatni koncert "Muzycznego Lata na Ursynowie" udał się znakomicie. Występ Rosiewicza a zwłaszcza ursynowskie wstawki do repertuaru publiczność nagrodziła wielkimi brawami.
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONCERTU:
Masakraaaa12:39, 28.08.2017
masakraaaa
Italiano10:48, 29.08.2017
Ursynów zapłacił kasę piewcy PIS-u ??? Czy zaśpiewał hymn na cześć Kaczyńskiego i piosenkę "Tusk to jest nasz ostatni " ?
STEFEK Z URSYNÓW 21:38, 30.08.2017
Czym się różni artysta który popiera PO od tego co popiera PiS? Widzę, że Ci z Platformy i Nowocześni to sami antysemici i rasiści!!!
Masakraaaa09:04, 31.08.2017
a Rosiewicz to uchodźca, tak Stefek?
ośka10:53, 31.08.2017
Niczym, tylko że ten artysta, który popiera PiS został zaproszony przez PO ;) Kolejny dowód na to, że to jedna wielka partyjna popisowska rodzina.
Prezydent Trzaskowski wrócił do pracy w ratuszu
Hurra, nareszcie... To oczywiście żart.
Paulo
17:52, 2025-06-03
"Jestem zawiedziona". Ursynów komentuje wyniki wyborów
To niezachwiane i obecne przy każdych wyborach przekonanie że wyborcy inni niż PO to ciemnogród, zaścianek i "brak zorientowania" przeraża. Samozwańcze ustawianie się w pozycji "elit" które dyktują innym co to znaczy mądrość i wiedzą lepiej i więcej? Na jakiej podstawie? Bo oglądali TVN zamiast republiki? Bo są niewierzący zamiast wierzący? Wykształcenie? Od 2005 roku ukończyć studia to jak znać angielski. Co do głosowania na Trzaskowskiego. Jeszcze rozumiem jakieś regiony Polski które nie miały do czynienia z Trzaskowskim. Ale Warszawa? 4 dzielnice rozkopane bo Rafał robi tramwaj przez całą kadencję? Bo szybciej byłoby za szybko i nie byłoby co pokazać na wyborach na prezydenta Warszawy. Nawet teraz. Rok po uruchomieniu linii tramwajowej okolice trasy ciągle rozkopane. Zerowa wiarygodność, codziennie inny pogląd. Z takim portfolio? To nie jest człowiek na prezydenta. Czegokolwiek.
Wni0sek
17:42, 2025-06-03
Prezydent Trzaskowski wrócił do pracy w ratuszu
To może pracownicy tego burdelu w końcu wyślą decyzje o podatku od nieruchomości. O innych rzeczach nawet nie chce mi się pisać.
Boom
17:34, 2025-06-03
Prezydent Trzaskowski wrócił do pracy w ratuszu
Niech najświętsza panienka ma w swojej opiece mieszkańców miasta stołecznego.
Papież
16:40, 2025-06-03
2 0
Nie, Ursynów, tylko rządzący Ursynowem burmistrzowie z Platformy Obywatelskiej i Projektu Ursynów - zapłacili z ursynowskiej kasy - piewcy PiS-u. Gwoli precyzji.