Przekazana wczoraj przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie nowa karetka już jeździ po Ursynowie. Przy odrobinie szczęścia można ją obejrzeć na parkingu obok stacji wyjazdowej karetek na ulicy Jastrzębowskiego.
Przekazany przez wojewodę ambulans trochę nas rozczarował. Pojazd jest niewielki i mało w nim miejsca. Ciężko jest się środku poruszać. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Jak mówią pracownicy stacji "Meditrans" na Ursynowie starą karetką nie dało się już jeździć. Była bardzo zniszczona. Nowe auto jest zwinne i rozwija duże prędkości. Poza tym ma wszystko czego potrzebuje współczesna karetka - sprzęt do ratowania życia.
Wczoraj Warszawa zyskała 14 nowych ambulansów na które wydano 3,5 mln zł. Karetki przekazał "Meditransowi" wojewoda mazowiecki.
ZOBACZ NOWĄ KARETKĘ
0 0
czy wszystkie 14 karetki były takiej samej marki?
0 0
Ciekawe? Nie wygląda na niski. Może za maly? Grunt by byly super wyposażone. Nota bene ktos kto sie zna chyba decyduje o wyborze? P S. W Niemczech czy w Anglii widzialem duże karetki- prawie jak maly szpital na kolkach.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz