Flety, klarnety, trąbki, saksofony, puzony, tańce podlaskie, Lachów Sądeckich oraz rzeszowskich. Bogactwo dźwięków i kolorów. Ponad 100 osób na scenie. Tym wszystkim mogliśmy cieszyć oko i ucho podczas Koncertu Noworocznego zorganizowanego przez SGGW.
Na scenie zobaczyliśmy Orkiestrę Reprezentacyjną Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Ludowy Zespół Artystyczny "Promni". Program wystąpienia zaplanowano tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przemieszała się nowoczesność z rodzimym folklorem.
W pierwszej części mogliśmy podziwiać Orkiestrę, która zaprezentowała się w repertuarze rozrywkowym. Muzyka francuska czy szlagiery filmowe wzbudziły wielki aplauz publiczności. Druga część należała do zespołu "Promni". Artyści przy akompaniamencie muzyki ludowej zaprezentowali tańce z Rzeszowszczyzny czy Podlasia. Zaśpiewali również kolędy. Koncert Noworoczny odbył się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
Wystąpienie burmistrza na sesji 25 czerwca ws. Szpital
Mam szczerą nadzieję, że Rada Dzielnicy go w końcu wykopie ze stanowiska. Ale mam też poważną obawę kim go zastąpi. Dlaczego wciąż nie mamy bezpośredniego wpływu na wybór i dlaczego w Warszawie zawsze mamy partyjnych aparatczyków traktujących władze miasta jako trampolinę? Choć znając życie to mielibyśmy wybór jak między dżumą, a cholerą.
Boom
21:20, 2026-06-25
Wycinka na Kulczyńskiego. Czy była legalna?
Zapłacili odpowiednio wysoką cenę, to wycinka jest legalna. Tyle w tym temacie.
Paulo
20:23, 2026-06-25
Otwarto kolejny odcinek parku nad POW. ZOBACZ
POTEM WAŻNE SKARGI,OSTRZEŻENIA,WYJAŚNIENIA,ZALECENIA ITD WAM WYPISZĘ.
OSKARŻYCIEL
20:07, 2026-06-25
Burmistrz Ursynowa stracił dwie fuchy!
Kempa to kompletny kolega deweloperów. Próbuje Spec ustawami na Ursynowie ludzi z domów wyrugować żeby grunty przejąć. Ludzie od 30 lat mieszkają na spokojnych ulicach a on osiedla wielkie chce tam stawiać....
Mack
20:06, 2026-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz