Zamknij

Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji razem w Arenie Ursynów! Mamy dla Was bilety

08:20, 05.04.2016 Aktualizacja: 17:55, 10.04.2016
Skomentuj Polskie Winyle Polskie Winyle

Uwaga fani rocka! Już niedługo Wasze niepokorne serca zabiją mocniej! Róże Europy, Kobranocka i Sztywny Pal Azji - to zepspołu, które zagrają n awyjątkowym koncercie "Polskie Winyle" w Arenie Ursynów. Mamy dla Was bilety na ten koncert.

Po ogromnym sukcesie koncertów w Krakowie i we Wrocławiu, nadszedł czas na Warszawę. 22 kwietnia o 20:00 odbędzie się koncert "Polskie Winyle", który przeniesie nas w niepokorne lata 80. XX wieku. 

„Kocham Cię jak Irlandię”, „Wieża radości, wieża samotności” czy "Mamy dla Was kamienie" to tylko część hitów, które usłyszymy w trakcie ponad czterogodzinnej imprezy. Zagrają oczywiście: Róże Europy, Kobranocka i Sztywny Pal Azji, ale na scenie pojawią się też najważniejsze postacie z lat 80. i 90. - Paweł Sito czy Piotr Majewski z radiowej Trójki.

Minęło wiele lat i chociaż czasy się zmieniły okazuje się, że teksty piosenek są nadal aktualne, a fani ciągle tak samo wierni. Prawda? Koncerty we Wrocławiu i w Krakowie cieszyły się ogromną popularnością. Bilety wyprzedały się tak szybko, że organizatorzy zdecydowali się na dodatkowy koncert.

- Pokolenie dorosło i w tej chwili osoby, które tej muzyki słuchały, przychodzą na koncerty z dziećmi i pokazują, jak bawiły się w ich wieku. To fajna impreza także dla młodych ludzi, którzy mogą posłuchać przy czym bawili się ich rodzice - mówi organizator, Paweł Zeitz.

Jeśli chcecie choć na chwilę przenieść się do tamtych lat i pośpiewać ze swoimi idolami ich najbardziej znane kawałki, nie może Was zabraknąć w Arenie Ursynów. Bilety do kupienia tutaj: http://polskie-winyle.pl. Spieszcie się, bo znikają bardzo szybko!

Haloursynow.pl jest patronem medialnym koncertu "Polskie Winyle" w Arenie Ursynów - mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na 22 kwietnia. 

UWAGA! KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY!

Polub naszą stronę na Facebooku i odpowiedz na jedno proste pytanie:

  • W którym roku zespół Sztywny Pal Azji zadebiutował na festiwalu w Jarocinie?

Odpowiedzi wysyłajcie pod adres [email protected]. W mailu koniecznie trzeba podać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu komórkowego. Wejściówki wygrywa pięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na to pytanie. Informację o wygranej przekażemy zwycięzcom drogą mailową.

Koncert odbędzie się w piątek 22 kwietnia w hali widowiskowej "Arena Ursynów". Otwarcie drzwi : 18:00, początek koncertu: 20:00. Więcej informacji znajdziecie na profilu na FB.

(Anna Surginiewicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

:(:(

0 0

koncert odwołany...

15:45, 21.04.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%