Zamknij
ZOBACZ

Dodaj komentarz

Darmowe wejścia na basen i siłownię na Ursynowie! Ruszył nowy program

Redakcja Haloursynow.pl Redakcja Haloursynow.pl 17:26, 27.01.2025 Aktualizacja: 10:12, 24.10.2025
Skomentuj pixabay pixabay

Darmowe wejściówki na basen, siłownię i tenis na Ursynowie? Ruszył program "Aktywny Ursynów", w którym dzielnica funduje mieszkańcom bezpłatną rekreację. Już można się zgłaszać do losowania.

Z końcem roku skończyły się darmowe wejściówki na basen i siłownię - realizacja projektu z Budżetu Obywatelskiego autorstwa mieszkanki Jadwigi Czubak. Losowania cieszyły się tak dużą popularnością, że dzielnica postanowiła kontynuować program w 2025 roku.

Znacznie jednak ograniczono liczbę karnetów i wejściówek. Zamiast 1,5 tys. biletów na basen teraz będzie tylko 400 (przynajmniej w lutym), zamiast ponad setki karnetów na siłownię do rozlosowania będzie w lutym tylko 50. Dodano za to skromne parę wejściówek na grę w tenisa stołowego.

I choć konkurencja w związku ze zmniejszeniem liczby wejściówek będzie większa niż w ubiegłym roku, warto wziąć udział w akcji, bo o przyznaniu wejściówek będzie decydować losowanie. 

Jak otrzymać wejściówki lub karnet?

Zasady są takie same jak w ubiegłym roku. Co miesiąc będzie otwarte okienko do zapisywania się do losowania na stronie internetowej prowadzonej przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. 

Styczniowe okienko już ruszyło. Po wejściówki na luty można się zgłaszać do czwartku 30 stycznia. A losowanie odbędzie się dzień później, 31 stycznia. Zwycięzcy zostaną powiadomieniu o wygranej mailowo.

Na co można się zapisać? W tym miesiącu na:

  • karnety na siłownię (każdy to 4 wejścia) - do skorzystania w „Arena Active Club”, ul. Pileckiego 122
  • wejściówki na 60 min. (po dwie na osobę), na jedną z trzech pływalni: „Koncertowa” (ul. Koncertowa 4), „Hirszfelda” (ul. Hirszfelda 11) oraz „Aqua Relaks” (ul. Pod Strzechą 3).
  • wejściówki na 60 minut gry w tenisa stołowego (przy stole do tenisa mogą grać max. 4 osoby) w „Centrum Tenisa Stołowego”, ul. Dereniowa 48.

Interesujące nas wejściówki wybieramy na stronie internetowej, zaznaczamy terminy i uzupełniamy swoje dane - imię, nazwisko, mail i numer telefonu. A później czekamy na wyniki losowania, które przyjdą mailem. 

Losowania co miesiąc na kolejne miesiące

Bezpłatne wejściówki na basen oraz siłownię w 2025 roku losowane będą co miesiąc aż do listopada włącznie. A więc powyższa procedura będzie jeszcze powtarzana. Jeśli nie poszczęści nam się w losowaniu styczniowym, możemy próbować w kolejnych miesiącach.

Kolejne okienka zgłoszeniowe i terminy losowań:

  • wejściówki na marzec - zgłoszenia 21 – 26 lutego, a losowanie 27 lutego
  • wejściówki na kwiecień - zgłoszenia 21 – 27 marca, a losowanie 28 marca
  • wejściówki na maj - zgłoszenia 22 – 28 kwietnia, a losowanie 29 kwietnia
  • wejściówki na czerwiec - zgłoszenia 23 – 28 maja, a losowanie 29 maja
  • wejściówki na lipiec - zgłoszenia 20 – 26 czerwca, a losowanie 27 czerwca
  • wejściówki na sierpień - zgłoszenia 23 – 28 lipca, a losowanie 29 lipca
  • wejściówki na wrzesień - zgłoszenia 21 – 26 sierpnia, a losowanie 27 sierpnia
  • wejściówki na październik - zgłoszenia 19 – 26 września, a losowanie 29 września
  • wejściówki na listopad - zgłoszenia 24 – 29 października, a losowanie 30 października
  • wejściówki na grudzień - zgłoszenia 18 – 25 listopada, a losowanie 26 listopada

Strona internetowa do zgłoszeń zawsze ta sama: https://ucsir.pl/losowania/

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

To szczepienie wkrótce będzie obowiązkowe

TERAZ MOJĄ PSYCHIKĘ CZYLI CIAŁO OD 0 DO 100 OCENIĘ NA 90 A JESTEM JAK ZWYKŁY SZCZUPŁY KUGUAR ALE BUDUJĘ MASĘ ŻEBY BYĆ JAK JAGUAR.UMIEM BIEGAĆ BARDZO SZYBKO,SKAKAĆ ITD Z HANTLE PO 12,5KG W RĘKACH I WSZYSTKO ROBIĆ Z HANTLAMI,SZTANGAMI ITD ALE LUDZIE KŁAMIĄ REKORDOWO W POLSCE.GDY COŚ MĄDREGO ROBIŁEM NP BIEG Z 40KG ITD TO SKŁAMIĄ ŻE NIC NIE WIDZIELI.KŁAMSTWO=CIĘŻKIE PRZESTĘPSTWO BEZKARNE!POLICJA,LEKARZE,SĘDZIOWIE ITD TO MILIONY KROTNI KŁAMCY DWUBIEGUNOWI!

PSYCHOSOMATYKA

21:09, 2025-10-24

Ursynów bezpieczny czy nie? Policja ocenia i apeluje

Pan komendant sam odpowiedział czemu tam nikt nie przychodzi. Jak stwierdził policja ma w większości czas na pilne interwencje. Po co więc przychodzić na konsultacje, skoro główna konstatacja zarządzających jest taka, że mamy się cieszyć, że policja w ogóle istnieje? A konsultacje jak konsultacje, jak ktoś się kiedyś będzie czepiał to przynajmniej będzie można powiedzieć, że były.

_

20:59, 2025-10-24

To szczepienie wkrótce będzie obowiązkowe

NP PUMPTRAK PONCZOWA Z 1500RAZY SZYBKO PRZEJECHAŁEM ROWEREM BEZWYPADKOWO STOJĄC I SIEDZĄC W DWIE STRONY,BEZ RĄK I Z PLECAKIEM W ZĘBACH ITD I BEZ KOSZULKI W TATUAŻACH I TRENINGI CIAŁA Z KAMIENIEM,BRYŁĄ BETONU ITD ALE POLICJA,LEKARZE,SĘDZIOWIE I INNI KŁAMAĆ ZNÓW BENDĄ ŻE NIC NIE WIEDZĄ!!!!!!KARY ŚMIERCI W SZAMBIE SĄ DLA ZBRODNIARZY ZAKŁAMANYCH!

WRÓG DLA ZŁA

20:59, 2025-10-24

To szczepienie wkrótce będzie obowiązkowe

BO ZDROWO DBA O SIEBIE:PSYCHOTEST NA WIELOKROTNEGO KŁAMCĘ NIELOGICZNEGO NP NA PSYCHIATRĘ,POLICJANTA,SĘDZINĘ ITD:DAĆ IM 200 WAŻNYCH PYTAŃ I ZMUSIĆ DO KRÓTKICH ODPOWIADAŃ PISEMNIE I ZDEMASKOWANI POZA TYM ZA 120MINUT ZNUF DAĆ BO INACZEJ ODPOWIEDZĄ!!!!!

CAŁY SPRAWNY BO

20:54, 2025-10-24

0%