Rodzinnie

Zamknij

Wiosna na ursynowskim skateparku. Darmowa nauka jazdy na deskorolce!

Sławek Kińczyk Sławek Kińczyk 12:25, 27.03.2026 Aktualizacja: 12:30, 27.03.2026
1 Wiosna na ursynowskim skateparku. Darmowa nauka jazdy na deskorolce! Stowarzyszenie Sportowe Future

Wiosna na Ursynowie zapowiada się niezwykle aktywnie dla najmłodszych fanów sportów ekstremalnych. W kwietniu ruszają bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na deskorolce. Treningi pod okiem profesjonalistów odbędą się na popularnym skateparku w Parku Przy Bażantarni, a cały projekt w pełni sfinansuje dzielnica.

Inicjatywa skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Organizacją cyklu zajęło się Stowarzyszenie Sportowe Future, które od lat promuje ten sport w stolicy. Warsztaty potrwają od początku kwietnia do końca czerwca. To możliwość zdobycia nowych umiejętności w bezpiecznej i kontrolowanej atmosferze.

Rozpoczynamy bezpłatne zajęcia z jazdy na deskorolce dla dzieci i młodzieży z Ursynowa. To świetna okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z deską lub rozwinąć dotychczasowe umiejętności. Treningi odbywają się na skateparku przy ulicy Przy Bażantarni 11 i prowadzone są przez doświadczonego instruktora

- informują organizatorzy ze Stowarzyszenia Sportowego Future.

Harmonogram i zasady bezpieczeństwa

Treningi zaplanowano na środy, czwartki i piątki. Pierwsze spotkania na rampach wystartują już 8, 9 i 10 kwietnia. Harmonogram został precyzyjnie dostosowany do wieku młodych sportowców – o godzinie 17 na zajęciach pojawią się uczniowie klas 1-3, natomiast o godzinie 18 swoje umiejętności będą szlifować starsze dzieci oraz młodzież od czwartej klasy wzwyż.

Każda z utworzonych grup weźmie udział w trzynastu godzinnych sesjach szkoleniowych. Aby zapewnić odpowiednie, zindywidualizowane podejście instruktorów, zajęcia będą prowadzone w kameralnych, maksymalnie ośmioosobowych zespołach.

Jeżeli nie masz deskorolki, to Ci ją zapewnimy. Uczestnik powinien mieć ze sobą kask (może być od roweru) i ochraniacze (łokcie i kolana, a nadgarstki opcjonalnie)

- przypominają pomysłodawcy akcji.

Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a o udziale decyduje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Organizatorzy przewidzieli łącznie 48 miejsc, co oznacza, że zapisy mogą się szybko skończyć. Przedsięwzięcie jest w całości finansowane ze środków dzielnicy Ursynów. Zgłaszać można się za pomocą formularza elektronicznego - tutaj.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

WCzWCz

0 0

"Wiosna na ursynowskim (skate)parku". Na parku? A nie 'w parku'?

12:46, 27.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%