Basen, rower, bieg - sobota była wyjątkowo intensywna. Tróbój indywidualny i rodzinny przyciągnął mieszkańców nie tylko z Ursynowa. Choć to mistrzostwa dla amatorów, to rywalizacja była twarda - widzieliśmy łzy, siniaki i walkę do ostatniego tchu w wykonaniu niemal 160 osób. IX Triathlon Warszawski za nami!
Trójbój zyskuje na popularności. Ostatnie lata przyniosły kilkadziesiąt poważnych turniejów. Triathlon jest dyscypliną fizyczną, wymaga intensywnego treningu i umiejętnego rozłożenia sił. Rywalizują jednak nie tylko sportowcy - basen, rower, bieg - to ulubione dyscypliny wielu ludzi.
IX Triathlon Warszawski zaczął się na pływalni Aqua Relaks. Pływali zawodnicy wszystkich kategorii - zawodnicy indywidualni, rodziny i dzieci. Kibice mogli więc dopinogować startujących w triathlonie, triathlonie rodzinnym i aquathlonie.
Po wodnych zmaganiach zawody przeniosły się w malownicze tereny Parku Kultury w Powsinie. Bieg i rywalizacja rowerowa odbyły się właśnie tam.
- Byłam szósta na starcie, ale ostatecznie dobiegłam jako trzecia. Jestem pływaczką, raczej tym się zajmuję, ale biegam dwa razy w tygodniu, bo stwierdziłam, że to też mi wychodzi. W niedzielę mam bieg w Kaliszu na 5 km - mówi Natasza Obuchowicz, która wygrała aquathlon dziewcząt.
Triathlon zorganizowało Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.
OTO ZWYCIĘZCY WSZYSTKICH KATEGORII IX TRIATHLONU WARSZAWSKIEGO:
Aquathlon dziewcząt: 1. Natasza Obuchowicz, 2. Maria Tyndzik, 3. Julia Adamska
Aquathlon chłopców: 1. Stanisław Żołądź, 2. Franciszek Ziembowicz, 3. Albert Grzegrzółka
Triathlon juniorek: 1. Anna Satkowska
Triathlon juniorów: 1. Tomasz Maksymowicz, 2. Oliwier Zielski, 3. Tadeusz Strzelecki
Triathlon seniorek: 1. Kamila Przepieść, 2. Aleksandra Siwczuk, 3. Małgorzata Filon
Triathlon seniorów: 1. Michał Lech, 2. Jakub Bielecki, 3. Łukasz Danielak
Triathlon weteranek: 1. Justyna Małek, 2. Magdalena Gogacz, 3. Beata Godycka
Triathlon weteranów: 1. Piotr Małek, 2. Wiesław Bar, 3. Robert Smoliński
Triathlon rodzinny: 1. Rodzina Małek - Justyna, Filip, Piotr, 2. Rodzina Antosik - Katarzyna, Kacper, Jarosław, 3. Rodzina Ramian - Anna, Sylwester, Andrzej
ZOBACZ ZDJĘCIA Z IX TRIATHLONU WARSZAWSKIEGO:
Uczestnik09:31, 17.09.2017
Impreza super jak co roku.świetna zabawa i piękne medale. Dzięki!
Obserwator16:59, 17.09.2017
Jak miło jak ktoś pochwali. Dzięki.
Anna10:00, 18.09.2017
Dziękujemy za super zabawę. Rodzinnie pierwszy nasz triathlon, lecz z pewnością nie ostatni :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Próba zuchwałego oszustwa w Biedronce
Nie żadne "kobiety narodowości romskiej", tylko cyganki.
Bez cenzury
08:11, 2026-06-29
Próba zuchwałego oszustwa w Biedronce
Cyganów trzeba lać po pysku albo gazem psikać, na tę patologie jedyne rozwiązanie.
BijCygana
07:22, 2026-06-29
Las Kabacki bez ognia i papierosów. Winne upały
W pato mieście pato kraju to możliwe? pato ludziki będą przestrzegać przepisów a nie interpretować je po swojemu jak niemal zawsze? 😂
PatoPato
03:23, 2026-06-29
Policja mówiła do pustych krzeseł
Ursynowska policjo, zajmijcie się nielegalnymi wyścigami, które są nadal często organizowane na ul. Wirażowej, przy terminalu cargo. Wczoraj pół nocy ryk silników, nie szło spać przy otwartym oknie. Zaczynają zwykle szaleć 22-23, więc patrole potrzebne są późnymi wieczorami i nocami. We wcześniejszych godzinach szaleją motocykliści - jazda środkiem jezdni, jazda na jednym kole itd. To miejsce to jakaś patologia, która prosi się o wypadki.
Anty WNR
23:12, 2026-06-28