Jeszcze zimą burmistrz Piotr Guział, obiecywał mieszkańcom nowy chodnik przy ulicy Kopcińskiego. Istniejące przejście jest niebezpieczne szczególnie dla dzieci idących do pobliskiej szkoły podstawowej. Prace właśnie się rozpoczęły.
Chodnik prowadzący od ulicy Kiedacza do szkoły podstawowej nr 343 był cały dziurawy i trudno go było nawet nazwać chodnikiem. Problem został zgłoszony podczas spotkania burmistrza z mieszkańcami. Piotr Guział obiecał, że wyremontuje chodnik z dzielnicowych pieniędzy.
Ekipa budowlana właśnie ruszyła z pracami. Jest na etapie wyrywania starych, zniszczonych płyt chodnikowych. Ich miejsce zastąpi nowa, równa kostka. Chodnik ma być wyremontowany na długości od ulicy Kopcińskiego do budynku szkoły. Prace mają się zakończyć jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
2 2
Jak widać burmistrz Guział jest skuteczny. Nie obiecuje gruszek na wierzbie, ale za jego kadencji wiele zmienia się na Ursynowie na lepsze.
2 2
Nie b. Guział tylko Wydział infrastruktury. Niestety smutne jest że za kadencji b. G. wiele też zmienia się na gorsze :(
2 2
@Helena A co Guział sam moze miałby tam z łopatą latać? Wiadomo, że prace w terenie zleca się poszczególnym wydziałom. Mieszkańcy zgłosili burmistrzowi to przekazał sprawę odpowiedniej jednostce i chwała mu za to.
0 0
Przydałoby sie jeszcze przy okazji żeby załatac dziury w jezdni wzdłuż remontowanego chodnika.
0 0
W szkole przy Kopcińskiego też trwa już remont, jakby Helena nie wiedziała :)