Pomimo że w pierwszej turze wyborów Ursynów mógł pochwalić się dużą frekwencją (64,36%), to wciąż pozostaje pole do poprawy. Z takiego założenia wyszła ekipa sklepu Papiernik przy al. KEN. W ramach akcji Długopisy na Wybory przygotowała dla swoich klientów 1000 darmowych długopisów.
To jest akcja mająca na celu zmobilizować naszych klientów i mieszkańców Ursynowa do pójścia na wybory
- mówi Katarzyna, 24-letnia pracownica sklepu papierniczego.
Pomysł akcji mobilizującej ursynowian do tłumnego pójścia na wybory zrodził się w głowach ekipy Papiernika zupełnie spontanicznie. - To pierwsza taka akcja sklepu i nie było pewności czy osiągnie oczekiwany rezultat - przyznaje Kasia.
W trakcie naszej wizyty w sklepie widzieliśmy młodą mamę z córką pytającą o darmowy długopis, a po chwili kolejną kobietę, która o akcji dowiedziała się przy kasie. Też wzięła długopis i zagłosuje.
Nikt mi jeszcze nie odmówił długopisu. Pojawiają się też osoby, które przychodzą tylko po długopis. Myślę, że zainteresowanie akcją będzie tylko większe
- śmieje się Kasia.
Pracownicy podkreślają, że inicjatywa ma charakter apolityczny i chodzi jedynie o mobilizację wyborców, bez faworyzowania którejkolwiek ze stron.
Chętni do oddania głosu nowiutkim długopisem, mogą go odebrać w Papierniku przy alei KEN 22 - niedaleko stacji metra Kabaty. Akcja trwa w piątek i w sobotę. Sklep przeznaczył na ten cel tysiąc długopisów. I szczerze ma nadzieję, że ich szybko zabraknie!
Piłkarz17:21, 30.05.2025
Karol, Karol, Karol!!! Pan Nawrocki prezydent Polski.
PapaNawrot18:33, 30.05.2025
Tylko Bążur! Obojętnie jakim długopisem!
#bylenietrzaskowski18:56, 30.05.2025
#bylenietrzaskowski
BiałoCzerwony21:10, 30.05.2025
Albo życie w wolnej Polsce albo życie pod butem prusaka!!!
Zmarł znany artysta z Ursynowa
GDY BYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS KUPIŁ BYM ROWER DIRT 26KOŁA NS LUB DARTMOOR BO TO ROWER ODPORNY NA USZKODZENIA ALE JA NIE SKAKAŁ BYM TYLKO WYSOKO SIODEŁKO I JEŹDZIŁ.TREK MARLIN 5 BARDZO SŁABY A W OPISACH CUDOWNY.ZA OSZUSTWA MUSIMY PRAWDZIWE KARY ROBIĆ BO WSZYSCY KŁAMIĄ.KUPUJĄC ROWER NOWY Z 10 MINUT TRZEBA GO SPRAWDZAĆ CZY NIE POPSUTY,NIE USZKODZONY,CZY MOCNO DOKRĘCONE ŚRUBY ITD.
1
05:07, 2025-07-15
Zmarł znany artysta z Ursynowa
NA GWARANCJI WSZYSTKO POWINNI NAPRAWIĆ I ODDAĆ MI NAPRAWIONY ALE ZE 2TYGODNIE BEZ ROWERU BENDĘ.JAZDA NA POPSUTYM TO NIE PRZYJEMNOŚĆ.MTB STREET DIRT TO DOBRE ROWERY ALE 26KOŁA ZA MAŁE DLA MNIE.KUPIŁEM TREK MARLIN 5 ZA 2900ZŁ A ZA 2TYG 2400ZŁ KOSZTUJE KURDE.
CIEKAWOSTKI
04:56, 2025-07-15
Kąpiele dzieci w fontannach. "Nie mamy wyboru"
Polscy janusze w najlepsze.
Walo
04:54, 2025-07-15
Zmarł znany artysta z Ursynowa
CENNA NAUKA:W ROWERZE TREK MARLIN 5 PEDAŁY SĄ Z CIENKIEGO PLASTIKU WIĘC OD DELIKATNEJ JAZDY W BUTACH WOJSKOWYCH PO 4TYGODNIACH DWA PĘKŁY,AMOR MA WIELKIE LUZY PO2TYG,OPONĘ TYLNĄ PRZEBIŁA ROŚLINA I 75ZŁ WYMIANA DĘTKI A PRZEDNIA OPONA PĘKNIĘTA NIE WIEM OD CZEGO.TREK NIESTETY NIE JEST TAK DOBRY JAK W OPISACH.ZNACZEK TREK NA GŁÓWCE RAMY ODKLEJA SIĘ.
ZNUF PRAWDY
04:44, 2025-07-15
5 12
Chyba w *%#)!& lub na bramce w Grand Hotelu ;)