Szopka bożonarodzeniowa z nakrętek? Mały Jezusek z włóczki? A może rodzina święta z makaronu? Szopki autorstwa uczniów szkół i przedszolaków z Ursynowa, nadesłane na konkurs ogłoszony przez dzielnicę, zaskakują pomysłowością i formą. Te najciekawsze będzie można obejrzeć w ratuszu. My prezentujemy je już dziś!
W 19. już konkursie szopek bożonarodzeniowych wzięły udział szkoły podstawowe, gimnazja, licea i przedszkola. Jury wybrało ponad 30 najbardziej ciekawych i pomysłowych szopek - będą one wystawione w hallu ursynowskiego ratusza od 25 grunia do 11 stycznia. Dzień później autorzy najpiękniejszych prac będą nagrodzeni.
My już dziś mamy swoich faworytów! Zobaczcie najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe uczestniczące w tegorocznym konkursie. Głosujcie na te, które Wam się najbardziej podobają (plusik pod zdjęciem).
lunia11:08, 24.12.2014
CUDNE!
pani2812:12, 27.12.2014
Najbardziej podoba mnie się szopka nr 5/29
Pani3000012:16, 27.12.2014
Najbardziej podoba mnie się szopka nr.5/29
AgaM220:12, 09.01.2015
Szkoda tylko ze tych szopek nie robia dzieci tylko ich nad ambitni rodzice... moze nie czytaja regulaminu :-)
Agnieszka Matys
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Psia Górka na Ursynowie nagrodzona!
czy można BO przeznaczyć na poratowanie Sąsiadów Hirszfelda 2? Górka i inne: nie zające, w odróżnieniu od zabezpieczenia życia tylu osób!
___________
09:52, 2026-06-23
Rusza remont na Bartóka. Co tam się zmieni?
Może poruszycie temat włażenia przez dzieciaki na sam szczyt drewnianego miśka-zjeżdżalni w parku linearnym. Czy czekamy aż jeden zleci drugiemu na głowę i będzie tragedia?
Ursynowianka
08:58, 2026-06-23
Co z budową parku PPP? Jest decyzja, będą odwołania
No i teren jest ogrodzony przez firmę Okam, która będzie tam budować bloki. Jak to możliwe?
Zaniepokojona
08:50, 2026-06-23
CBA w Szpitalu Południowym. Są dwa śledztwa i nowa rada
Pan Patryk Słowik otrzymuje masakryczne groźby i życzenia śmierci, czy prokuratura nieudolna zajmie się tym czy mamy czekać na finał jak w przypadku pani Brzeskiej, Leppera czy Litewki? jestem tak oburzony tym nierządem, tymi bandytami, złodziejami że aż mi ciśnienie skacze. Ch.olerne b.arany w garniakach nic nie warte.
Oburzony
08:41, 2026-06-23