Wiadomości

Zamknij

Tragiczny wypadek na Rodowicza

Sławek Kińczyk 19:23, 23.10.2013
1 Tragiczny wypadek na Rodowicza sk

Wczoraj, kilka minut po godz. 22 doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz autobusu komunikacji miejskiej. Kierowca sportowego Citroena nie przeżył tego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Doliny Służewieckiej z Aleją Rodowicza-Anody.

W momencie przybycia na miejsce strażaków, kierujący samochodami osobowymi znajdowali się pod opieką lekarzy z pogotowia ratunkowego. Kierowca autobusu podjął próbę ugaszenia, przy użyciu gaśnicy, pożaru komory silnika w Citroenie. Działania PSP polegały na dogaszeniu silnika prądem piany ciężkiej, zebraniu przy użyciu sorbentu płynów eksploatacyjnych wyciekających z rozbitych pojazdów, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w samochodach osobowych biorących udział w zdarzeniu.

(info: PSP)

(Sławek Kińczyk)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

darecsdarecs

0 0

Ursynów nigdy nie był bezpieczny

15:52, 27.10.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Policja mówiła do pustych krzeseł

Ursynowska policjo, zajmijcie się nielegalnymi wyścigami, które są nadal często organizowane na ul. Wirażowej, przy terminalu cargo. Wczoraj pół nocy ryk silników, nie szło spać przy otwartym oknie. Zaczynają zwykle szaleć 22-23, więc patrole potrzebne są późnymi wieczorami i nocami. We wcześniejszych godzinach szaleją motocykliści - jazda środkiem jezdni, jazda na jednym kole itd. To miejsce to jakaś patologia, która prosi się o wypadki.

Anty WNR

23:12, 2026-06-28

PINB: Katastrofa budowlana na Hirszfelda

Nie takie uszkodzenia się naprawia, ale chyba nie powstała dotąd żadna porządna ekspertyza która by wyjaśniała przyczyny i wskazywała sposób naprawy. Z tych informacji które znalazłem w internecie to przynajmniej część budynku jest posadowiona na iłach, czyli gruntach ekspansynych to znaczy wrażliwych na zmiany zawilgocenia. Może mieć to związek budową sąsiadującej obwodnicy w głębokim wykopie który obnizył poziom wód gruntowych co spowodowało kurczenie się iłów w podłożu i osiadania budynku. Oczywiście to tylko hipoteza.

KAAN Technik

21:04, 2026-06-28

Las Kabacki bez ognia i papierosów. Winne upały

Najwyższy czas szkoda że tak późno. Tam zakaz powinien być cały czas

Obywatel

15:50, 2026-06-28

Burzliwa sesja na Ursynowie. Chcą odwołać burmistrza

Kempa powinien dawno odejść za wprowadzenie bałaganu na dzielnicy, rano nie da się jeździć bo wszyscy się zjeżdżają z całej Warszawy, likwidacja kina to też podejrzane, kto na tym zarobił, bałagan z bazarkiem, źle ustawione światła na przejściach dla pieszych ułatwiają przejazdy obcym a nie mieszkańcom itd, koniec tego bałaganu !!!!

Marta

14:52, 2026-06-28

0%