Za nami trzecia Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa. Podobnie jak ostatnio, mieszkańcy nie zawiedli i były prawdziwe tłumy! Wśród oferowanych przedmiotów przeważały tym razem książki, buty i biżuteria.
Kilkudziesięciu sprzedawców, setki kupujących – ursynowski pchli targ przyciąga zainteresowanych z całej Warszawy. Niektórych pogoda wystraszyła, ale ci, którzy dotarli na miejsce, byli mile zaskoczeni. W garażu było całkiem ciepło, a dodatkowo grzały emocje podczas targowania.
- Mam już całą siatę ubranek dla dwóch córek – mówiła o 13:00, uśmiechnięta mama z Ursynowa. – A w portfelu nadal zostało kilka złotych!
Na stoiskach można było dostać dosłownie wszystko. Od oldschoolowych wrotek, archiwalnych czasopism, przez własnoręcznie robioną biżuterię, po sprzęt narciarski.
- Nie widziałem jeszcze takich tłumów na żadnej lokalnej wyprzedaży – mówiła Iwona, która ze swoim kramikiem była już na nie jednej wyprzedaży w Warszawie.
- Ja też jestem pozytywnie zaskoczona – komentowała jej sąsiadka. – Na Bielanach jest podobna garażówka, ale tylko, kiedy jest ciepło – opowiadała.
Ceny zaczynały się od symbolicznych 50 groszy, a rzadko można było znaleźć przedmioty wycenione powyżej 50 zł. Dużym powodzeniem cieszyły się buty i książki, których tym razem było wyjątkowo dużo.
Kolejna wyprzedaż planowana jest dokładnie za miesiąc: 11 marca. O szczegółach poinformujemy niebawem. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym ursynowskich garażówek.
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z III GARAŻÓWKI:
::news{"type":"see-also","item":"9265"}
zpolaka16:54, 11.02.2018
Jestem mega zadowolona,pozbyliśmy się dużej ilości książek(już przeczytanych)za bardzo niska cenę ,nie chodziło mi o zarobek tylko oto żeby nie wyrzucić na śmietnik,komuś jeszcze posłużą a ja mam parę złotych.super pomysł ta wyprzedaż.Można naprawdę wszystko kupić i to za rozsądną cenę .polecam i pozdrawiam Ursynowian.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Policja mówiła do pustych krzeseł
Słaba promocja spotkania, a nawet bardzo słaba. Spółdzielnia Przy Metrze umieściła na klatkach informacje o spotkaniu w ramach akcji "Bezpieczna Dzielnica", które było w Klubie Przy Lasku tego samego dnia o 10.00. Przecież gdyby organizatorzy spotkania w szkole poprosili, to mieszkańcy otrzymaliby na drzwi klatek informacje o obu tych spotkaniach. W internecie też trudno było natrafić nainfo o tym "szkolnym" spotkaniu,.
Optyczny ufolud
11:07, 2026-06-26
Parking na Polinezyjskiej gotowy. Czemu tak długo?
Jaki status ma obecnie po remoncie „dawny parking społeczny”? Czy każdy ma prawo tam parkować czy tylko właściciele wieczyści?
Jak jest
11:07, 2026-06-26
Policja mówiła do pustych krzeseł
Się nie dziwię, że nikt nie chce z nimi rozmawiać skoro są przeciętni, źle zorganizowani i niepomocni.
Kimyy
10:56, 2026-06-26
Policja mówiła do pustych krzeseł
Po co z nimi rozmawiać skoro ich nie ma ( na ulicach miasta) i nic nie mogą. Na Ursynowie 90% kierowców stale przekracza dopuszczalne prędkości. Oni o tym wiedza i nic nie robią. Widział ktoś kiedyś patrol kontrolujący prędkość poza Wyścigami albo Wirażową ( gdzie akurat są najmniej potrzebni)? A co roku ktoś na ulicach Ursynowa ginie. I po co iść na takie spotkanie?
Warszawiak82
10:27, 2026-06-26