Jeśli pies ma czarne podniebienie, to z pewnością jest agresywny - ten mit zna chyba każdy właściciel psa. Zapytaliśmy behawiorystkę zwierząt i wolontariuszkę ze schroniska "Na Paluchu", które ze znanych twierdzeń na temat psich zachowań są prawdziwe, a które nie.
Kaszub13:53, 21.10.2018
Po pierwsze to czarne podniebienie ma kaszub jak sie urodzi a nie pies.
ech17:05, 21.10.2018
Kilkanaście lat miałem ulubionego psa, mieszaniec wilka, czarny, czarne podniebienie, groźny wygląd. A to była najukochańsza psia pierdoła który potrafił podskoczyć ze strachu jak parsknął kot.... Owszem, warczał ale na mnie jak coś mu nie pasowało , nigdy na obcych. Pozory ZAWSZE myla.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Basen w Powsinie szykuje się do otwarcia!
Czy włączą grzałki?
Tubylec
18:01, 2025-06-05
Kolizja w al. KEN. Suzuki wylądowało na barierkach
W polszy co 3 kierowca ma mocne problemy ze sobą i te na tle psychicznym również... tak uważam ze swoich obserwacji po 30 latach jazdy w tym kraju i europie.
Kierman
14:40, 2025-06-05
Kolizja w al. KEN. Suzuki wylądowało na barierkach
Pewnie szedł jakiś kozacki "filmik" na jutjubie...
Johnny
14:29, 2025-06-05
Pierwszy dzień ze szlabanami. Kierowcy zdezorientowani
a okoliczne parkingi zapchane po brzegi i trawniki. Chyba o to chodziło?
emeryt
14:23, 2025-06-05
0 0
To zależy... w moich stronach oskarżano o to Ukraińców.. człowiek lubi takie głupoty wyjaśniające niewiadome i niezrozumiałe.