Styl życia

Zamknij

Książki, ciuchy i buty... Trzecia Ursynowska Wyprzedaż Garażowa za nami! FOTO

Marta Siesicka-Osiak 15:51, 11.02.2018 Aktualizacja: 00:17, 18.10.2025
1 Książki, ciuchy i buty... Trzecia Ursynowska Wyprzedaż Garażowa za nami! FOTO MSO

Za nami trzecia Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa. Podobnie jak ostatnio, mieszkańcy nie zawiedli i były prawdziwe tłumy! Wśród oferowanych przedmiotów przeważały tym razem książki, buty i biżuteria.

Kilkudziesięciu sprzedawców, setki kupujących – ursynowski pchli targ przyciąga zainteresowanych z całej Warszawy. Niektórych pogoda wystraszyła, ale ci, którzy dotarli na miejsce, byli mile zaskoczeni. W garażu było całkiem ciepło, a dodatkowo grzały emocje podczas targowania.

- Mam już całą siatę ubranek dla dwóch córek – mówiła o 13:00, uśmiechnięta mama z Ursynowa. – A w portfelu nadal zostało kilka złotych!

Na stoiskach można było dostać dosłownie wszystko. Od oldschoolowych wrotek, archiwalnych czasopism, przez własnoręcznie robioną biżuterię, po sprzęt narciarski.

- Nie widziałem jeszcze takich tłumów na żadnej lokalnej wyprzedaży – mówiła Iwona, która ze swoim kramikiem była już na nie jednej wyprzedaży w Warszawie.

- Ja też jestem pozytywnie zaskoczona – komentowała jej sąsiadka. – Na Bielanach jest podobna garażówka, ale tylko, kiedy jest ciepło – opowiadała.

Ceny zaczynały się od symbolicznych 50 groszy, a rzadko można było znaleźć przedmioty wycenione powyżej 50 zł. Dużym powodzeniem cieszyły się buty i książki, których tym razem było wyjątkowo dużo.

Kolejna wyprzedaż planowana jest dokładnie za miesiąc: 11 marca. O szczegółach poinformujemy niebawem. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym ursynowskich garażówek.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z III GARAŻÓWKI:

::news{"type":"see-also","item":"9265"}

(Marta Siesicka-Osiak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

zpolakazpolaka

5 0

Jestem mega zadowolona,pozbyliśmy się dużej ilości książek(już przeczytanych)za bardzo niska cenę ,nie chodziło mi o zarobek tylko oto żeby nie wyrzucić na śmietnik,komuś jeszcze posłużą a ja mam parę złotych.super pomysł ta wyprzedaż.Można naprawdę wszystko kupić i to za rozsądną cenę .polecam i pozdrawiam Ursynowian.

16:54, 11.02.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Policja mówiła do pustych krzeseł

A po co iść na spotkanie z nimi? Nie wiedzą jakie problemy są na dzielnicy? Nie wiedzą co mają robić i jakich przepisów pilnować? To co zrobili to taka sztuka dla sztuki. Wyjdźcie na ulice.

Boom

12:55, 2026-06-26

Burzliwa sesja na Ursynowie. Chcą odwołać burmistrza

Dlaczego mamy chłopa odwoływać? Niech sam zrezygnuje, dajmy mu tylko 7 dni żeby zdążył się spakować. Mam taczkę, możemy go dalej zawieźć w publiczne miejsce celem kompromitacji. Nie wiem czy wiecie, jako szef Rady Nadzorczej klepnął plan 1mln na napisanie planu o dofinansowanie z KPO dla Szpitala. Warszawki Szpital Południowy zapłacił za to finalnie 725tys zł firmie DELOITTE, gdy inne szpitale płaciły 25-30tyś zł. SKANDAL!!!

Mieszkaniec

12:52, 2026-06-26

Uzbecki bar zmorą mieszkańców!

Po drugiej stronie stoi grill dj burger - nikomu stamtąd dym nie przeszkadza? Guzar ma dobre ceny, dobre mięso i lokalsi zaglądają. Na mieście baraniny, cielęciny nie uraczysz w tej cenie. Kwestie Nadmiaru Boltów i Uberów to nie na Guzara zrzucać ale na polityków. Dziękujemy wyborcom prawej i lewej frakcji za głosowanie od 30 lat na swoich faworytów, to dzięki nim mamy to co mamy. Syf który nam gotowali dotarł wreszcie do bonżurów z Ursynowka. Przecież nie tylko Mordor ma być zajechany blokami, samochodami i internaszonal ludnością. A od porządnego miejsca się odwalcie bo lubie tam jeść.

BrodzikIntelektualny

12:00, 2026-06-26

Policja mówiła do pustych krzeseł

Słaba promocja spotkania, a nawet bardzo słaba. Spółdzielnia Przy Metrze umieściła na klatkach informacje o spotkaniu w ramach akcji "Bezpieczna Dzielnica", które było w Klubie Przy Lasku tego samego dnia o 10.00. Przecież gdyby organizatorzy spotkania w szkole poprosili, to mieszkańcy otrzymaliby na drzwi klatek informacje o obu tych spotkaniach. W internecie też trudno było natrafić nainfo o tym "szkolnym" spotkaniu,.

Optyczny ufolud

11:07, 2026-06-26

0%