Ruch na ul. Cynamonowej został wstrzymany na czas naprawy awarii wodociągowej. Przejechać mogą tylko mieszkańcy, którzy dojeżdżają do domów. Autobusy linii nr 136 mają wyznaczony objazd.
Do awarii doszło wodociągowej doszło już wczoraj, ale do tej pory nie wiązała się ona z uciążliwościami dla kierowców. Dziś pracownicy wodociągów wykopali głęboki wykop, na razie obejmuje on tylko jeden pas ruchu.
- W ciągu najbliższych godzin wykop obejmie całą szerokość ulicy Cynamonowej, bo pracownicy szukają miejsca uszkodzenia przewodu wodociągowego a przebiega on od ulicą - mówi Marzena Wojewódzka z MPWiK.
Ruch na ul. Cynamonowej został całkowicie wstrzymany - w obu kierunkach - na odcinku od Gandhi do Płaskowickiej. Zakaz wjazdu nie obowiązuje tylko kierowców dojeżdżających do posesji. Inni muszą korzystać z objazdu np. przez ul. Rosoła lub al. KEN.
Zarząd Transportu Miejskiego już teraz zmienił trasę linii nr 136, która kursują ulicą Cynamonową. Od godziny 11:15 autobusy jeżdżą objazdem przez ulicę Rosoła, w obu kierunkach. Nieczynne więc są przystanki POLINEZYJSKA 05, SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO 01, 02 oraz CYNAMONOWA 04.
Do kiedy potrwają utrudnienia? - Jak przewiduje wykonawca, prace usuwające awarię mogą potrwać do piąteku do późnych godzin nocnych - mówi Marzena Wojewódzka z MPWiK.
::news{"type":"see-also","item":"4257"}
::news{"type":"see-also","item":"4269"}
Kempa straci funkcję w radzie nadzorczej Szpitala Połud
A kiedy w końcu straci funkcję burmistrza?
Boom
12:53, 2026-06-19
Przed Walnym na Imielinie. Prezes: Polityczny atak
Szkoda mi was, ludzie. Żółć i krew was zalewa, ekscytujecie się czymś, na co i tak nie macie żadnego wpływu. Nie szkoda wam nerwów?
Paulo
12:27, 2026-06-19
Cały zarząd Szpitala Południowego zwolniony
Zastanawiające jest, że w sprawie tej afery uparcie milczy największy fachura na Mazowszu w tym obszarze, Wielki Szpitalnik z MBA z łaski Boga i ludu urzędujący nam Burmistrz Ursynowa. Czyżby liczył że cicho siedząc uda mu się uniknąć obryzgania szambem od afery południowego? Jeśli nie był gościem VIP saloniku to plan ma spore szanse na powodzenie. Donald wściekły tnie głowy gdzie popadnie, jeśli przeczekać parę tygodni, to szef już kolejną aferą będzie zajęty. W sumie sensowny plan.
Warszawiak82
11:35, 2026-06-19
Przed Walnym na Imielinie. Prezes: Polityczny atak
Jak dobrze, że radny Antosiuk wraz z innymi politykami to jest Panem Orłem i Panem Ciołką nie zostali wybrani do Rady Nadzorczej Spółdzielni Przy Metrze. Mieszkańcy mają dosć polityków, dla których to kolejna posada i miejsce do pozyskiwania elektoratu.
Jeż_Jerzy
11:14, 2026-06-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz