Zamknij
REKLAMA

FLOATING - deprywacja sensoryczna gdzie w Warszawie

16.19, 20.01.2023 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 16.22, 20.01.2023
Skomentuj mat. prasowe

Floating to jeden z lepszych sposobów na rekonwalescencję po zabiegach lub jako rehabilitacja po nich. Jest także niezrównanym lekarstwem na skołatane nerwy, przewlekły stres i ucieczkę od pracoholizmu. Na czym polega ta lecznicza i relaksująca metoda przywracania nas do stanu „używalności”? Gdzie można udać się na taką sesję w Warszawie?

Czym jest floating?

Floating nazywany inaczej deprywacją sensoryczną to zabieg polegający na swobodnym unoszeniu się w kapsule wypełnionej wodą z dodatkiem soli Epsom. Kapsuła jest zamykana, ale dla osób z objawami klaustrofobii można nie zamykać jej wcale lub pozostawić otwartą na pewnej wysokości. Kapsuła jest jednak przestronna i nie powinna jej wielkość nikogo odstraszyć.

Kapsuła wypełniona jest wodą  o temperaturze zbliżonej do temperatury ciała, to jest 36,6 stopni Celsjusza. Woda wypełniona jest do głębokości 24 cm, zatem nie ma możliwości utonięcia. Woda z domieszką specjalnej soli Epsom bogata jest w minerały i magnez, potrzebne do terapeutycznego działania całego zabiegu.

Sesję terapeutyczną floatingu wykonamy w profesjonalnym gabinecie Fizjomedica - Floating Warszawa
w Otwocku tuż nieopodal Warszawy. Możemy wykupić karnet na kilka sesji, co jest bardziej przystępne cenowo. Możemy także zakupić voucher na takie sesje dla bliskiej nam osoby.

W czym może nam pomóc floating?

Deprywacja sensoryczna to mnogość wykorzystania w rehabilitacji i relaksacji, a często jest to połączenie tych kombinacji. Wpływa korzystnie przy leczeniu nerwic, stanów lękowych czy zaburzeń snu. Osoby, które czują wypalenie zawodowe, także powinny skorzystać z oferty takiej sesji. Floating Warszawa to doskonały pomysł dla kobiet w II i III trymestrze ciąży. Korzystnie wpłynie na kręgosłup i ogólnie podniesie dobre samopoczucie. Jest to także doskonały sposób dla kobiet na pozbycie się cellulitu i ogólne ujędrnianie ciała. Floating wpływa także bardzo dobrze na kondycję ciała, paznokci i włosów.

Floating Otwock to świetny sposób na rekonwalescencję nie tylko dla sportowców i osób na co dzień korzystających z dobroczynnych właściwości siłowni, ale także w trakcie procesu leczenia rehabilitacyjnego.

Kapsuła ma za zadanie oderwać nas od rzeczywistości, w czym pomaga swobodne unoszenie się na wodzie przy dźwiękach kojącej muzyki. Ponieważ woda wypełniona jest specjalistyczną solą, nie działa na nas pole grawitacyjne, nasze ciało samo unosi się na wodzie i czujemy bezbrzeżny, odprężający spokój duszy i ciała.

Fizjomedica to pionier w zakresie kapsuł floatingowych. Warto z niej skorzystać, żeby uspokoić duszę i ciało na dłuższy czas, czego efektem będzie lepsza efektywność na polu zawodowym, sportowym i domowym.

(REKLAMA)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%