Zamknij
REKLAMA

5 świątecznych prezentów nie tylko dla fanów artykułów papierniczych!

12.07, 29.11.2022 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 12.21, 29.11.2022
Skomentuj mat. prasowe

Szukasz pomysłu na osobisty prezent świąteczny? Przygotowaliśmy pięć propozycji. Mogą spodobać się one nie tylko miłośnikom artykułów papierniczych, choć teoretycznie nasze propozycje przypisuje się do tej kategorii. Prezentujemy Prezenty przez duże P, które zapisały się złotymi zgłoskami na listach ponadczasowych uniwersalnych i jednocześnie osobistych prezentów.

Ponadczasowe prezenty na wieczną pamiątkę

Poniżej prezentujemy listę osobistych upominków, które stanowią oznakę dobrego smaku i stylu. Takie klasyczne podarunki sprawdzą się na prezent dla każdego i na każdą okazję – zwłaszcza na Święta.

Pióro na prezent

Eleganckie pióro na prezent to zawsze świetny pomysł – niezależnie czy chcesz obdarować bliską Ci osobę, czy zamierzasz uhonorować swojego pracownika. Stylowe pióro na prezent dla mężczyzny czy dla kobiety będzie tak samo stosowne. Wiek obdarowanego także nie odgrywa tu większej roli. Ponadczasowe ekskluzywne pióra wieczne będą upominkiem na przysłowiową wieczną pamiątkę, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na jeszcze bardziej spersonalizowane pióro z grawerem na prezent. Zależnie od okazji możesz wygrawerować na nim datę, imię, bądź znaczące dla Ciebie motto lub krótki cytat. Równie dobrym pomysłem będą pióra kulkowe, które również mają wielu zwolenników. Obydwa rodzaje pozwalają wyrobić piękny charakter pisma i są oznaką klasy posługującej się nimi osoby.

Długopis na prezent

Podobnie rewelacyjnym pomysłem dla każdego będzie elegancki długopis na prezent pod choinkę. Długopisy ekskluzywne, pomimo wyrafinowanej oprawy, nie są wymagające w obsłudze, zapewne dlatego posiadają tak wielu sympatyków. Jednak zapiski tak stylowym długopisem będą sprawiały niezrównanie większą przyjemność niż te sporządzane zwyczajnym przyrządem do pisania. Piękny długopis na prezent dla dziewczyny lub chłopaka dobrze się sprawdzi przy każdej okazji.

Zestaw prezentowy

Coraz częstszym zjawiskiem jest niemożność zdecydowania się na pojedynczy upominek bożonarodzeniowy – wówczas długopis i pióro na prezent będą stanowić idealne połączenie. Często oferowane są komplety: pióro i długopis na prezent dla mężczyzny lub kobiety – utrzymane w tej samej stylistyce. Dostępna gama kolorów, rodzajów atramentu czy tuszu jest tak szeroka, że trzeba się dłużej zastanawiać, ale ostatecznie dzięki temu znacznie łatwiej będzie znaleźć unikatowy upominek, dostosowany do charakteru osoby obdarowywanej.

Notes

A skoro długopisy i pióra, to czemu nie pięknie oprawiony notes? Porządnie zszyty wysokogatunkowy papier, obity przyjemnym w dotyku materiałem, stanowić będzie prezent czekający na wypełnienie. Dodatkowo wzbogacony osobistą dedykacją stanie się naprawdę intymnym podarunkiem. Można go wykorzystać jako podręczną przestrzeń do notowania praktycznych zapisków, ale również jako prywatny pamiętnik, któremu powierza się najskrytsze myśli.

Kalendarz książkowy

Pokrewny notesowi, a jednak znacznie bardziej ustrukturyzowany. Kalendarz książkowy służyć będzie do lepszej organizacji oraz przypominania o ważnych spotkaniach, wizytach u lekarza czy egzaminach. Świetnie się sprawdza jako prezent bożonarodzeniowy, ponieważ jest wręczany tuż przed nowym rokiem. Można w nim też czasowo rozplanować swoje postanowienia noworoczne.

Inspiracje prezentowe – nie tylko dla miłośników artykułów papierniczych!

Jesteśmy przekonani, że wskazana piątka upominków to niezawodne pewniki, jeżeli chodzi o wręczane bliskim pod choinkę prezenty z tej kategorii. Słowo pisane ręcznie zawsze pozostanie czynnością właściwą niekwestionowanemu statusowi. Jeżeli chcesz komuś sprawić prawdziwą przyjemność, zainspiruj się naszymi pomysłami i znajdź idealny dla Niego lub dla Niej model pióra czy długopisu. Dodatkowo taki ładnie zapakowany prezent z pewnością wywrze duże wrażenie na osobie, którą zamierzasz obdarować. Spraw swoim najbliższym prezent gwiazdkowy z klasą!

(REKLAMA)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%