Zamknij

Koce, popcorn i leżaki na SGGW. Studenckie Kino Letnie

08:10, 22.05.2014 Aktualizacja: 17:35, 22.05.2014
Skomentuj KZ KZ

Ponad tysiąc studentów poszło wczoraj razem do jednego kina... Nie mieli daleko, ponieważ film obejrzeli na kampusie SGGW. Na kocach, pod chmurką. Sprawdziliśmy jak się bawili.

Ruszyło Studenckie Kino Letnie. Ponad tysiąc studentów zebrało się na terenie kampusu, aby wspólnie obejrzeć dwa filmy – "Nietykalnych" oraz "Kac Vegas". Kolejne kampusowe projekcje już 28 maja. Tym razem studenci zobaczą "Incepcję" oraz "Chłopaki nie płaczą".

Organizatorem wydarzenia jest Samorząd Studentów SGGW.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z WYDARZENIA.

(Klaudia Ziółkowska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%