Dla studentów nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet deszcz nie przeszkodził im w... grillowaniu. Uroczyste rozpoczęcie akademickiego sezonu grillowego!
Sezon grillowy na SGGW oficjalnie rozpoczęty! Pogoda nie dopisała, ale studenci nadrobili dobrym humorem. Mimo niekorzystnej pogody zgromadzili się na wielkim grillowaniu. Dobra muzyka, darmowe kiełbaski, konkursy oraz zawody sportowe... Sprawdziliśmy jak się bawili.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z WYDARZENIA
lola00:22, 08.05.2014
Tak się bawi SGGW;D
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Znów głośno na Ursynowie. Wielkie gwiazdy!
To jest koszmar. Hałas nie do wytrzymania. Czy urzędnicy wydający (pozytywną) decyzję i zezwalający na te akustyczne tortury na mieszkańcach Ursynowa pomyśleli chociaż raz o pacjentach Szpitala Onkologicznego na Ursynowie?
Antek
23:26, 2025-05-31
Sukces mieszkańców: Na Karczunkowskiej obniżon
Fantastyczny sukces szkodnika i przegrywa Kempy. Kiedy w końcu rada dzielnicy kopnie go w dupę i zatrudni prawdziwego zarządcę? To jest zwykły szkodnik, nieudacznik chodzący po dzielnicy i pytający się ludzi co ma robić. Ustąp ze stanowiska, nikt cię tu nie chce. Proste.
Boom
22:18, 2025-05-31
Wpłaciłeś na te zbiórki? To było oszustwo!
Wielka Olkestra.
Dzielnicowy Parys
22:03, 2025-05-31
Z bazarku "Na dołku" na policyjny dołek!
To nie kradzież tylko przywłaszczenie. A co do tego ma ten pręt?.
Dzielnicowy Parys
21:31, 2025-05-31