Rodzinnie

Zamknij

Mieszkańcy Ursynowa pobiegli dla chorych na nowotwory

Agnieszka Pająk-Czech 14:50, 07.09.2014
Skomentuj Mieszkańcy Ursynowa pobiegli dla chorych na nowotwory Apacz

To już 7. edycja Onkobiegu - czyli biegu dla chorych na nowotwory. Impreza odbyła się dziś na terenie Centrum Onkologii. Jej organizator - Stowarzyszenie "SARCOMA" - chce w ten sposób zwrócić uwagę społeczności i lekarzy na problem bagatelizowania małych guzów.

W biegu uczestniczyło ok. 1000 osób. Bez względu na wiek, płeć czy kondycję fizyczną wszyscy starali się przebiec lub przejść jak nawiększą ilość kilometrów. Za każdy pokonany kilometr, sponsorzy biegu wpłacą na rzecz stowarzyszenia pewną sumę pieniędzy.

- Jeszcze do końca nie wiadomo ile nasi sponsorzy zaoferują nam za przebiegnięty kilometr. Każda złotówka jest dla nas cenna. Wszystkie pieniądze przeznaczymy dla chorych na nowotwory - mówi prezes Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki "SARCOMA", Kamil Dolecki. 

Paweł Nastula poprowadził rozgrzewkę dla biegaczy. A później zabrzmiało już tylko "Do biegu, gotowi, START!"

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ONKOBIEGU

(Agnieszka Pająk-Czech)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Pierwszy weekend wakacji. Co się dzieje na Ursynowie?

No super... Informacje o imprezach, a pomiędzy nimi wideo z wandalami niszczącymi pociągi metra. To wideo wisi już od około dwóch miesięcy. Po co?!!

Paulo

14:29, 2026-06-26

Policja mówiła do pustych krzeseł

A po co iść na spotkanie z nimi? Nie wiedzą jakie problemy są na dzielnicy? Nie wiedzą co mają robić i jakich przepisów pilnować? To co zrobili to taka sztuka dla sztuki. Wyjdźcie na ulice.

Boom

12:55, 2026-06-26

Burzliwa sesja na Ursynowie. Chcą odwołać burmistrza

Dlaczego mamy chłopa odwoływać? Niech sam zrezygnuje, dajmy mu tylko 7 dni żeby zdążył się spakować. Mam taczkę, możemy go dalej zawieźć w publiczne miejsce celem kompromitacji. Nie wiem czy wiecie, jako szef Rady Nadzorczej klepnął plan 1mln na napisanie planu o dofinansowanie z KPO dla Szpitala. Warszawki Szpital Południowy zapłacił za to finalnie 725tys zł firmie DELOITTE, gdy inne szpitale płaciły 25-30tyś zł. SKANDAL!!!

Mieszkaniec

12:52, 2026-06-26

Uzbecki bar zmorą mieszkańców!

Po drugiej stronie stoi grill dj burger - nikomu stamtąd dym nie przeszkadza? Guzar ma dobre ceny, dobre mięso i lokalsi zaglądają. Na mieście baraniny, cielęciny nie uraczysz w tej cenie. Kwestie Nadmiaru Boltów i Uberów to nie na Guzara zrzucać ale na polityków. Dziękujemy wyborcom prawej i lewej frakcji za głosowanie od 30 lat na swoich faworytów, to dzięki nim mamy to co mamy. Syf który nam gotowali dotarł wreszcie do bonżurów z Ursynowka. Przecież nie tylko Mordor ma być zajechany blokami, samochodami i internaszonal ludnością. A od porządnego miejsca się odwalcie bo lubie tam jeść.

BrodzikIntelektualny

12:00, 2026-06-26

0%