Zamknij

Nietypowy wypadek na pikniku historycznym. Czołg wbił się lufą w...

19:34, 09.10.2023
Skomentuj Fot. pexels Fot. pexels

Niecodzienne zdarzenie na festynie w miejscowości Bielany-Żyłaki (woj. mazowieckie). Czołg wbił się lufą w przednią szybę jednego z wozów strażackich.

Nietypowa kolizja miała miejsce podczas pikniku historycznego w miejscowości Bielany-Żyłaki, w województwie mazowieckim. Kierujący czołgiem w pewnym momencie uderzył lufą w przednią szybę wozu strażackiego OSP Kowiesy.

Jak się okazało, pojazd był całkiem nowy, gdyż służył strażakom dopiero od 2020 roku. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych, jednak gdyby w wozie znajdował się któryś ze strażaków ochotników, mogłoby dojść do ogromnej tragedii.

Co dokładnie się stało?

- Początkowo pojawiła się informacja, że podczas manewrów kierujący czołgiem nie zauważył stojącego obok wozu. Później organizatorzy informowali, że doszło do "awarii układu hamulcowego, w efekcie której pojazd bojowy wbił się w pojazd gaśniczy" - podaje TVN24.

Strażacy z OSP Kowiesy zabezpieczali teren imprezy organizowanej przez Podlaskie Muzeum Techniki Wojskowej i Użytkowej. Był to festyn pod nazwą "Strzał w 10-tkę", podczas którego odbywały się m.in. pokazy strażackie, dynamicznych czołgów, konkursy sportowe oraz występy wokalne i przemówienia.

 

(źródło: TVN24.pl)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

kkkkkk

1 0

od razu czuję się bezpiecznej w kraju rządzonym przez pis

19:50, 09.10.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%