Podpalał budynki w Polsce, wykonywał polecenia rosyjskiego wywiadu i już wcześniej został skazany w Czechach. ABW zdradza szczegóły międzynarodowego śledztwa.
Podróżujący samolotami od lat narzekali na restrykcyjne limity dotyczące płynów w bagażu podręcznym. Teraz nadchodzi przełom – Unia Europejska znosi dotychczasowe ograniczenia.
W Polsce rośnie liczba pogryzień przez psy. Jak podaje Radio ZET, tylko w 2024 roku odnotowano prawie 27 tysięcy takich przypadków, a najnowsze statystyki też nie napawają optymizmem.
Rząd i prezydent podjęli decyzję, która może wpłynąć na kierunek polskiej polityki obronnej. Chodzi o powrót do stosowania jednej z najbardziej krytykowanych form uzbrojenia.
Jeśli Twoje dziecko pracowało latem, koniecznie sprawdź, czy jego ubezpieczenie zdrowotne zostało prawidłowo zgłoszone. Błąd może oznaczać brak dostępu do leczenia.
Od 2026 roku rekrutacje w Polsce mogą wyglądać zupełnie inaczej. Pracodawcy zyskają narzędzie do weryfikacji dyplomów uczelni wyższych, co ma ukrócić proceder podawania nieprawdziwych danych w CV.
Po kilku latach przerwy marka, która podbiła serca kolekcjonerów w Azji i na świecie, ponownie wchodzi na polski rynek. Startuje w Warszawie – z nietypową ofertą i głośnym otwarciem.
Rodzice i sędziowie dostali nowe narzędzie – tablice alimentacyjne. Mają one pomóc w ocenie kosztów utrzymania dziecka i usprawnić ustalanie wysokości świadczeń.
Rząd pracuje nad programem, który ma całkowicie odmienić sytuację polskich służb mundurowych. Chodzi o miliardy złotych na infrastrukturę, sprzęt i świadczenia mieszkaniowe.
Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów postawił zarzuty dwóm największym operatorom komórkowym w Polsce. Sprawa dotyczy cen prezentowanych w reklamach i rozmowach z klientami.
Od września lekcje WF będą wyglądały inaczej niż dotychczas. Ministerstwo Edukacji wprowadza nowe zasady, które obejmą wszystkie szkoły – od podstawówek po licea.
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Trzaskowski likwiduje zdobycze cywilizacyjne: przejścia podziemne i nad ulicami, tunele i wiadukty. Król słoików to niszczyciel infrastruktury!
Tmk
14:26, 2025-07-29
Gabaryty tygodniami leżą przy śmietnikach
Czy jest na to rada? Owszem, jest. Zwiekszyc oplaty. To jedyne rozwiazanie znane decydentom. Ewentualnie sprzedac Niemcom albo zymianom. Tu nic sie nie da, nic sie nie oplaci, globalne *%#)!& postepuje, wszyscy do schronow.
Wiochmen von Stoklos
14:18, 2025-07-29
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Jak zwykle wysyp ruskich czyli pisowskich trolli, nikt z redakcji nie czyta tego głana?
Wojtek
13:19, 2025-07-29
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Trzeba się będzie napracować, żeby odbudować Warszawę po rządach Trzaskowskiego i jego ekologicznych kolegach z mafii deweloperskiej. Zrozumcie ursynowscy dziadersi, że to nie jest tak jak wam w TVN mówią, nie jesteście elitą intelektualną od tego, że zagłosowaliście na Trzaskowskiego. Jesteście tak samo *%#)!& jak wyborcy PIS, tylko łyknęliście inną propagandę.
Wck
12:12, 2025-07-29