Zamknij
REKLAMA

Tankował do pełna i nie płacił. Policja ujęła kierowcę forda

09.02, 28.11.2022 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 09.36, 28.11.2022
Skomentuj policja
REKLAMA

Podjeżdżał pod dystrybutor, tankował do pełna i odjeżdżał bez płacenia. Policjanci z Ursynowa zatrzymali 43-latka podejrzanego o kradzieże paliwa na trzech stacjach.

Pracownicy trzech stacji paliw zgłosili policji przypadki zuchwałych kradzieży oleju napędowego. Za każdym razem pod stacje podjeżdżał ford, którego kierowca tankował do pełna i uciekał, "zapominając" o zapłacie.

- Wszystko wskazywało na to, że związek z nimi miał ten sam mężczyzna, który działał według dobrze znanego schematu - relacjonuje asp. Iwona Kijowska z ursynowskiego komisariatu.

Okradzione stacje straciły ponad 600 złotych i pewnie kradzieże by się powtarzały, gdyby mundurowi nie zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 43-letni mieszkaniec Mokotowa. Policja pewnego dnia pojawiła się u niego w domu na ul. Kolady. Mężczyzna był zaskoczony wizytą, nie spodziewał się, że został namierzony przez policję.

- Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów. Okazało się, również że był już karany za podobne przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości - mówi asp. Kijowska.

Paliwowy recydywista może usłyszeć wyrok do 7,5 roku więzienia.

(Redakcja Haloursynow.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

kurzył na urwiskukurzył na urwisku

0 0

Pewnie to zbiegły plankton ze spotkań z prezesem... 11:23, 12.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%