Co prawda już nie w siedzibie UrsynLabu w budynku dawnego Multikina, a w ratuszu, ale spotkania nadal będą obfitować w konkrety! Ursynowski ośrodek wspierania przedsiębiorczości, który zainaugurował swoją działalność we wrześniu 2023 roku, w nowym roku rusza z serią szkoleń, spotkań, porad i warsztatów.
Na pierwszy ogień idzie LinkedIn. Dla wszystkich, którzy oferują pracę, chcą się dzielić swoimi osiągnięciami w biznesie, szukają nowych wyzwań i zajęć, "biznesowy Facebook" z pewnością jest dobrze znany. Ale jak w praktyce wykorzystać tę aplikację do budowania wizerunku firmy lub tworzenia marki osobistej?
O tym właśnie będzie pierwsze styczniowe spotkanie z ekspertami zorganizowane przez UrsynLab. Czwartkowe warsztaty poprowadzą Katarzyna Dąbrowska - mentorka, coach i autorka książek oraz Anna Kasperowicz - ekspertka HR i projektantka doświadczeń edukacyjnych.
LinkedIn to skuteczne narzędzie dla osób, które chcą rozwijać swoje kariery, ścieżkę zawodową lub biznes w sposób profesjonalny. Szkolenie organizowane przez UrsynLab to nie tylko szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, ale także możliwość budowania wartościowych relacji w lokalnym środowisku przedsiębiorców podczas networkingu
- mówi Jakub Berent, zastępca burmistrza Ursynowa, który zaprasza wszystkich przedsiębiorców na czwartkowe warsztaty.
Wydarzenie odbędzie się już jutro - w czwartek 23 stycznia - w godzinach 17:30-20:30 w sali nr 136 na pierwszym piętrze Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61.
Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, w tym właścicieli małych i średnich firm, liderów biznesu oraz osób zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej.
- informują organizatorzy.
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję nauczyć się: kreowania i promowania własnej marki osobistej, wykorzystania LinkedIn do celów sprzedażowych, budowania wartościowych relacji biznesowych, tworzenia przyciągającego profilu w poszukiwaniu pracy.
Ale to nie wszystko! Po zakończeniu części szkoleniowej, od godziny 20 do 20:30, przewidziana jest sesja networkingowa.
To idealna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami z Ursynowa i okolic
- przekonują organizatorzy spotkania.
Warsztaty są bezpłatne. Trzeba się tylko zarejestrować na stronie: https://app.evenea.pl/event/883300-52/
To niejedyne spotkania dla przedsiębiorców organizowane przez UrsynLab w styczniu:
Poniedziałek, 27 stycznia:
11:00–13:00 „Jak zawiesić, wznowić i zmienić działalność gospodarczą? ”Konsultacje z ekspertami z Wydziału Działalności Gospodarczej i Zezwoleń, którzy odpowiedzą na pytania związane z formalnościami dotyczącymi działalności gospodarczej. Miejsce: V piętro, sala 543. Zapisy: tel. 22 443 73 30
13:00–15:00 „Podstawowe wiadomości dla rozpoczynających działalność gospodarczą ”Konsultacje z pracownikami ZUS na temat ulg, składek zdrowotnych oraz tzw. wakacji składkowych dla nowych przedsiębiorców. Miejsce: V piętro, sala 543. Zapisy: tel. 22 443 71 55
Czwartek, 30 stycznia, 17:30–20:30
„AI – realne zastosowania w codziennej działalności biznesowej”. Praktyczne szkolenie dla przedsiębiorców i kadry zarządzającej, które pokaże, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w prowadzeniu biznesu. Uczestnicy poznają konkretne przypadki użycia i narzędzia wspierające efektywność. Miejsce: I piętro, sala 136. Zapisy: tel. 22 443 71 55
Więcej informacji i zapisy: Aneta Wolska, tel. 22 443 71 55, e-mail: [email protected]
Ekspert 16:42, 22.01.2025
Drobnym przedsiębiorcom radzę raczej likwidować działalność i starać się o wizy do Australii. W perspektywie najbliższych lat można spodziewać się zapaści, recesji, kryzysu, wojny, zarazy, zamieszek,klęsk żywiołówych i innych czynników podnoszących ryzyko.
mały nemeczek10:31, 23.01.2025
upadły mikroprzedsiębiorca za rządów partii z 2001 r. wyjechał do USA i musi wracać
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mieszkańcy zablokują ważne ursynowskie rondo!
Zwariowali. Chcą parking zamiast parku? Wolicie oglądać samochody czy zieleń? Samochody trują, a zieleń daje tlen.
Im się należy
17:18, 2025-09-08
Ursynów walczy z depresją seniorów – wykład i zajęcia
Doktorku, państwo pislamu dbało podobnie, i każde inne też tak będzie bo budżet nie jest z gumy. Ale tak naprawdę to trzeba by rozpytać GUS jak on tę "emerycką inflację" nalicza? Skąd bierze "koszyki" zakupu różnych rzeczy przez emeryta? Bo jak idę do sklepu, to po cenach od razu widać że to się nie klei. Może by tam wpadł z kontrolą poselską jakiś przedstawiciel narodu, wszystko jedno z której partii?
rabbi
16:46, 2025-09-08
Dzielnica kończy remonty dużych parkingów. Jest apel!
A Karczunkowska wciąż poniżej poziomu drogi powiatowej na Białorusi.
Wck
16:15, 2025-09-08
Inauguracja roku kulturalnego na Ursynowie
W UCKA pies nawet nie *** Siedzi tam Czubaszek. Miłośnik kultury Żydów z Łukowa. I nie miłośnik kultury Polaków z Warszawy. Katolicy mu przeszkadzają.
UCKA - ***** was
14:08, 2025-09-08