Mieszkańcy osiedla Imielin przez dwa najbliższe miesiące będą mieli dalej do Lidla. Najbliższy wtorek, 4 czerwca będzie ostatnim dniem otwarcia sklepu Lidl przy ul. Pileckiego 103. Sieć zapowiedziała przeprowadzenie remontu wnętrza sklepu.
Prace remontowe będą dotyczyły bryły budynku, sklep zostanie powiększony. Zmianie ulegnie też wnętrze, które zostanie wyposażone zgodnie z najnowszymi trendami w sieci Lidl. Widzimy je w nowszych sklepach Lidla - np. przy ul. Fort Służew. W trakcie modernizacji wymienione zostaną meble, kasy i układ powierzchni handlowej. Pojawią się nowe lodówki, nowe półki oraz nowa ekspozycja części z pieczywem.
Obiekt przy Pileckiego to jeden z najstarszych Lidlów w Warszawie został wybudowany w latach na początku poprzedniej dekady. Nic więc dziwnego, że należy mu się porządne odnowienie.
Remont rozpocznie się w środę 5 czerwca i potrwa do 31 lipca 2024 roku, a więc przez prawie dwa miesiąca okolica zostanie pozbawiona możliwości zrobienia zakupów w tym popularnym sklepie sieci Lidl. Już od dziś nie działają parkomaty na parkingu przed sklepem. Parkowanie jest darmowe.
Remont sklepu to uciążliwość dla mieszkańców, zwłaszcza zachodniej części Imielina, bo Lidl to dla nich najbliższy market. Inne najbliższe sklepy Lidla znajdują się przy ul. Fort Służew 2 oraz przy Stryjeńskich 15J. Biedronki są przy Hirszfelda oraz przy Dereniowej. W miarę blisko jest jeszcze do Auchan i E.Leclerca.
Tuż przed tymczasowym zamknięciem Lidl przy Pileckiego organizuje wyprzedaż towaru. Przy zakupach za 100 złotych dostaniemy 25 proc. rabatu. Po remoncie sklep ponownie otworzy się w czwartek 1 sierpnia.
Unia bierze na cel groźne substancje
Wyjść z tej komuszej unii jak najszybciej. Ale przy obecnym zmanipulowanym społeczeństwie to niemożliwe. No i obecny rząd wpatrzony w unię jak w obraz. Tylko że oni zarabiają tyle że im to wisi, odczuje zwykły Kowalski jak zawsze.
Donek
22:21, 2025-06-24
Kluczowa decyzja w sprawie cen prądu
Przecież za obecną sytuację z cenami prądu odpowiadają wszyscy politycy którzy rządzili przez ostatnie spokojnie 20 albo więcej lat. Hipokryci z Tuskiem na czele, który teraz udaje wielkiego naszego zbawcę „niskich cen” prądu”. Tylko *%#)!& mogą w to uwierzyć.
Ja
22:16, 2025-06-24
Wyjątkowy paczkomat na Ursynowie? "Oddaje ducha"
Tylko po co ten rower? Swoim zachowaniem rowerzyści nie zasłużyli na wyróżnienie.
Natolin
18:42, 2025-06-24
Wyjątkowy paczkomat na Ursynowie? "Oddaje ducha"
Kolejny, bezwartościowy artykuł tego redaktora(?). Nic nie wiadomo, co, gdzie, kiedy. Pewnie informacja pojawi się po moim wpisie i to zgodnie ze współczesnym trendem "dziennikarstwa", czyli na swym końcu artykułu, jak już inni przeczytają. Czekam na hejt ze strony redakcji (bo już był nie raz).
Paulo
15:32, 2025-06-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz