50 renomowanych pracodawców i tłumy potencjalnych pracowników. W ursynowskiej uczelni Vistula trwają IV Targi Pracy JOB SPOT. Wiele osób już znalazło na nich pracę lub staż.
Idea zorganizowania targów pracy pojawiła się 4 lata temu. - Zrobiliśmy wtedy dzień otwarty dla pracodawców. Liczba uczestników nas zaskoczyła. Od 4 lat co roku organizujemy targi, rozszerzamy ich zasięg - mówi Anna Plewa z Grupy Vistula.
Jak zapewniają organizatorzy pracę można tu znaleźć pod jednym warunkiem, że się tego chce. I rzeczywiście oferta stażów i zatrudnienia jest dziś mnóstwo. Prezentuje je ponad 50 rekruterów z małych i dużych firm. Wśród nich: NC+, Accenture, Saint Gobain, Millenium, Etendard, Emmerson, Rainbow, Pekao S.A., Orbis Hotel Group, Lionbrigde czy Altkom.
ZOBACZ VIDEO: TARGI PRACY JOB SPOT 2016 NA URSYNOWIE
Przekrój branż jest bardzo szeroki - od finansów, przez konsulting po budownictwo czy usługi informatyczne.
- Targi przynoszą nam mnóstwo korzyści. Pracownicy, ktorych znajdujemy na nich to są często sprawdzeni ludziei. My potrzebujemy kompetencji dotyczących komunikacji, otwartości - mówi Dorota Kołak, rekruter NC+.
Targi Pracy JOB SPOT trwają w Uczelni Vistula przy ul. Stokłosy 3 do godz. 16:00. Znaleźć można tam nie tylko pracę, ale też posłuchać wykładów biznesowych i dowiedzieć się jak pozyskać kapitał na własną działalność. Patronem medialnym imprezy jest Haloursynow.pl.
ZOBACZ FOTOGALERIĘ Z TARGÓW JOB SPOT 2016
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
ZOM wyrzuca firmę odśnieżającą Ursynów i sypie karami
na Krupówkach mają świetną firmę!!!!!
@
09:07, 2026-01-12
Twórca Ursynowa. "Buntowaliśmy się przeciwko systemowi"
Paulo - zapewniam Cię, że mój komentarz NIE dotyczył Ciebie ! Dotyczył tego bałwana, który dał negatywną opinię (łapkę w dół) na mój pozytywny i radosny komentarz o moim długim zamieszkaniu na terenie Ursynowa. Pozdrawiam...
mądra jola
09:06, 2026-01-12
Twórca Ursynowa. "Buntowaliśmy się przeciwko systemowi"
Nie chcemy ogladac ani czytac wynurzen tego balwana z PRL Dalej sie kreci po Ursynowie by zarobic tu zaprojektuje skwerek i pare krzaczkow za mln zl tam inny duperelek, Nieszczelne plyty przemarzajace sciany alejki biegnace wezykiem wszedzie schodki do dzis brak pomyslunku a mozna bylo inaczej..Zupelny brak wyobrazni ze w Polsce mieszkancy beda mieli samochody przeciez wystarczy czerwony autobus jedna linia po pol roku przez lata brak telefonow krzywe sciany totalny brak infrastruktury w mieszkaniasch idiotyczne dziury w scianach gdzie zapewne w zagranicznych kopiowanych projektach byly zasuwane drzwi Na podlogach ochydny trujacy lentex potwornie ciezki do usunieciaPrzegoncie w koncu tego palanta zamiast nieustannie wrecz cyklicznie publikowac jego wynurzenia
HB
04:10, 2026-01-12
Horror z linią 136. Trzy godziny czekania na autobus!
...znowu się obudzili. Od lat linia 136 jest uważana przez mieszkańców Ursynowa za linię która - jeździ jak chce. Na pierwszym przystanku od pętli potrafiła wyłapywać 5 minut niezgodności z rozkładem. Taka już jest jej tradycja. 🙂
Hehehe
20:42, 2026-01-11