Zamknij
ZOBACZ:

Jak przechytrzyć AI w rekrutacji? Darmowe szkolenie na Ursynowie

Redakcja Haloursynow.plRedakcja Haloursynow.pl 08:16, 26.05.2025 Aktualizacja: 09:28, 26.05.2025
Skomentuj freepik/licencja Haloursynow.pl freepik/licencja Haloursynow.pl

Jak napisać CV, które przejdzie przez systemy sztucznej inteligencji używane dziś przez pracodawców? To temat bezpłatnego szkolenia w UrsynLabie, które odbędzie się jeszcze w maju. Poprowadzi je doradczyni zawodowa i certyfikowany coach kariery.

Kolejne bezpłatne szkolenie organizowane przez UrsynLab poświęcone będzie najnowszym trendom w tworzeniu życiorysów zawodowych w dobie cyfryzacji procesów rekrutacyjnych.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Pikuła – doradczyni zawodowa i certyfikowany coach kariery z imponującym dorobkiem zawodowym. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej od 14 lat zajmuje się wspieraniem osób w rozwoju zawodowym. Jako certyfikowana trenerka programu „Spadochron" specjalizuje się w coachingu mocnych stron i odkrywaniu potencjału zawodowego.

AI w rekrutacji – nowa rzeczywistość rynku pracy

Tematyka szkolenia odpowiada na potrzeby współczesnego rynku pracy. Jak wynika z badań, około 75% dużych przedsiębiorstw korzysta już z systemów sztucznej inteligencji do wstępnej selekcji aplikacji. Systemy ATS (Applicant Tracking System) potrafią w kilka sekund przeanalizować setki CV, co pozwala rekruterom skupić się na najbardziej obiecujących kandydatach.

W praktyce oznacza to, że nie każdy wysłany dokument zostanie przeczytany przez prawdziwego rekrutera. Algorytmy sztucznej inteligencji analizują CV na podstawie wcześniej zdefiniowanych kryteriów, takich jak konkretne umiejętności, doświadczenia zawodowe, wykształcenie czy słowa kluczowe związane z danym stanowiskiem.

Szkolenie z pisania CV w dobie AI będzie miało praktyczny wymiar. Uczestnicy poznają aktualne standardy tworzenia życiorysów zawodowych oraz dowiedzą się, jak wykorzystać narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, aby AI nie odrzucała ich CV przy początkowej selekcji podczas rekrutacji.

W trakcie trzygodzinnego spotkania (17:30-20:00) uczestnicy będą mieli okazję udoskonalić swoje CV i dowiedzieć się, jak poprawnie wykorzystać AI w poszukiwaniu pracy. 

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Zainteresowani mogą rejestrować swój udział telefonicznie pod numerem 22 443 73 30, mailowo na adres [email protected] lub poprzez formularz online.

Wydarzenie odbędzie się w środę 28 maja w Urzędzie Dzielnicy Ursynów na I piętrze w sali 136. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

UrsynLab – centrum przedsiębiorczości na Ursynowie

UrsynLab to przestrzeń dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych z Ursynowa i Warszawy, zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i budowaniem środowiska lokalnej przedsiębiorczości. Początkowo mieścił się przez kilka miesięcy w sibiedzibie Multikina, od września czeka na swoje nowe pomieszczenia w urzędzie dzielnicy. Mają one powstać od strony ul. Gandhi - po kasach urzędowych.

UrsynLab regularnie organizuje specjalistyczne szkolenia i warsztaty dla przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności gospodarczej. Np. o zakładaniu działalności gospodarczej, formach zatrudnienia, funduszach europejskich oraz ulgach dla przedsiębiorców.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

belzebubbelzebub

0 1

szkoda że nowogrodzkiego AI nie prześwietliła zanim kaczyński go namaścił

10:00, 26.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%