Zamknij
REKLAMA

Mikołajkowa garażówka już 4 grudnia. Ruszyły zapisy!

09.20, 25.11.2022 Redakcja Haloursynow.pl Aktualizacja: 09.22, 25.11.2022
Skomentuj GS
REKLAMA

Tysiące oryginalnych przedmiotów, setki stoisk i tłumy uśmiechniętych ludzi. Ursynowskie garażówki to nie tylko sposób na pozbycie się niechcianych rzeczy. To także świetna sąsiedzka zabawa. Ruszyły zapisy dla sprzedawców!

Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Ściągają na nie nie tylko ursynowianie. I nic dziwnego - można na nich znaleźć mnóstwo interesujących przedmiotów, których nie da się znaleźć nigdzie indziej. W takim miejscu ciekawe rzeczy odnajdują się same.

Nie zwlekaj z rejestracją

Najbliższa Ursynowska Wyprzedaż Garażowa odbędzie się już w niedzielę, 4 grudnia. Między setkami stoisk będzie można przebierać w godzinach 10-16 na parkingu ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (na tyłach budynku).

Rejestracja na garażówkę dla sprzedawców już ruszyła. Chętni powinni wypełnić i podpisać kartę rejestracyjną (można ją pobrać stąd) oraz przesłać ją na adres [email protected]. Najpóźniej w dniu garażówki oryginał karty należy dostarczyć organizatorom. Można również zarejestrować się stacjonarnie w urzędzie dzielnicy w godzinach 8-16. 

Nie warto zwlekać. Obowiązuje limit miejsc, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy potrwają maksymalnie do 2 grudnia do godziny 15. Wątpliwe jednak, by do tego czasu zostały jakieś wolne stanowiska.

Grudnia przedmikołajkowa wyprzedaż to ostatnia garażówka w tym roku. Do tej pory było ich już siedem. W przyszłym roku odbędzie się w sumie aż 10 garażówek.

(Redakcja Haloursynow.pl)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%