Mieszkańcy, którzy nie złożyli jeszcze wniosku o Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka, będą mogli to zrobić w dwie najbliższe soboty (8 i 15 lutego) w godzinach 8.00 - 16.00 w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Ursynów.
Karta warszawiaka i Karta młodego warszawiaka, działająca na bazie elektronicznego nośnika biletów (na obowiązujące karty jest naklejany specjalny hologram), przysługuje mieszkańcom, którzy rozliczyli podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) w stolicy. Szczegółowe informacje na temat cen i warunków korzystania z Karty warszawiaka i Karty młodego warszawiaka, są dostępne na stronie internetowej www.ztm.waw.pl oraz pod numerem 19115.
Posiadacze kart oprócz zniżek na bilety komunikacji miejskiej, mogą korzystać również z ulg w placówkach kulturalnych i sportowych, oraz specjalnych zniżek i preferencji przyznanych przez podmioty gospodarcze.
info: Urząd Dzielnicy Ursynów
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz