Po raz pierwszy na Ursynowie obchodzono Warszawski Dzień Sąsiada. Organizatorami festynu był Klub Przy Lasku oraz Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa.
Jakie atrakcje czekały na gości? Pokazy japońskich sztuk walki, gry i zabawy dla dzieci, malowanie buziek, balonowe składańce oraz konkurs plastyczny. Emocje można było ostudzić pyszną, domowej roboty lemoniadą z lodem.
Skąd pomysł na zorganizowanie imprezy?
- Dzień Sąsiada w Warszawie obchodzony jest już od czterech lat. W tym roku doszliśmy do wniosku, że taki dzień powinno się także obchodzić na Ursynowie. Chcemy by sąsiedzi się poznali, żeby spędzili ze sobą miło czas – mówi Antoni Pomianowski z Inicjatywy Mieszkańców Ursynowa.
Chyba się udało, bo sąsiedzi licznie stawili się na imprezie!
PINB: Katastrofa budowlana na Hirszfelda
jak mieli ubezpieczenia murów i reszty , to przeżyją... gorzej, jak chcieli zaoszczędzić i nie zabezpieczyli się wcześniej
Warszawiak
12:36, 2026-06-28
PINB: Katastrofa budowlana na Hirszfelda
kto ma odebrać telefon: SM IMIELIN powstała 18.02.1992 Blok zbudował rząd Tunel zbudował rząd. Ktoś wie?
Zagadka
12:33, 2026-06-28
Policja mówiła do pustych krzeseł
może jak zaczniecie realnie dbać o bezpieczeństwo i sprawiedliwość, przestaniecie zamykać sprawy od razu po zgłoszeniu, to zyskacie szacunek i ludzie będą poświęcali wam czas...
Normalny
12:33, 2026-06-28
PINB: Katastrofa budowlana na Hirszfelda
Jak można tak po prostu nie odbierać telefonu przy tej katastrofie? Szok!
Sinai
11:37, 2026-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz