Zamknij
GŁOSUJ!

Czworonogi w blasku fleszy FOTO

17:01, 30.08.2016 Aktualizacja: 23:42, 31.08.2016
Skomentuj SWICH SWICH

Ponad dwadzieścia psów. Małe, duże, rasowe i kundelki mogły poczuć się jak największe gwiazdy show-biznesu. To one w ramach sesji fotograficznej kończącej egzamin w ursynowskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji stanęły w błysku fleszy. A cel był nie byle jaki!

Tuż przed wakacjami wizażystki przygotowujące się do sesji fotograficznej wpadły na pomysł, który zaowocował niezwykłą akcją. Podopieczni Fundacji "Bezdomniaki" oraz "AMI" – Fundacji Pomocy Zwierzętom zostali zaproszeni na sesję zdjęciową o nazwie „4 łapy & make-upy”. Każdy czworonożny bohater mógł zasmakować choć przez chwilę życia celebryty.

W sesji uczestniczyło blisko 50 osób, w tym wolontariusze, modelki, wykładowcy, a nawet postacie show-biznesu. Byli aktorzy: Michał „Misiek” Koterski, Anna Janik, Karina Węgiełek, wokalistka – Ivs Alter czy dziennikarka Radia Kolor – Justyna Sokołowska. Cel był jeden - pokazać, że każdy oddany i kochający zwierzak będzie idealnym towarzyszem człowieka. A uwieczniające ich zdjęcia są na to niezbitym dowodem.

- Do szkoły zaproszono ponad dwadzieścia psów szukających swojego miejsca na ziemi. Znalazły się wśród nich zarówno rasowe zwierzęta jak też kundelki, kilkumiesięczne psiaki i te z bagażem różnych doświadczeń - mówi Anita Kot, ze Szkoły Wizażu i Charakteryzacji.

Już po pierwszej publikacji zdjęć, kilkoro czworonogów mogło cieszyć się nowym domem. Do tej pory adoptowano połowę pozujących psów z obu fundacji. Daje to niesamowity wynik i świetnie podsumowuje całą akcję.

Zwierzakom wciąż można pomóc. Zapewniając nowy dom i miskę pełną jedzenia jednemu z czworonogów – w ramach sesji „4 łapy & make-upy” firma Doctor Dog przygotuje wyprawkę dla psa. Kontakt z Fundacją Bezdomniaki - tel. 602 608 109, e-mail: [email protected]

ZOBACZCIE SESJĘ "4 ŁAPY & MAKE-UPY"

(Kinga Banach)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Sąsiadka Sąsiadka

0 0

Wspaniała akcja. Oby takich było jak najwięcej. Od siedmiu lat mamy psiaka ze schroniska, ale wciąż pamiętam jak trudno było go "wybrać" z pośród innych potrzebujących domku. Dzięki akcjom propagującym pomoc oraz adopcje potrzebującym zwierzakom, można im się pojedynczo przyjrzeć i wybrać przyjaciela dla siebie.

13:50, 31.08.2016
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%