Gabinety lśnią nowością, personel w pełnej gotowości, a pacjenci czekają na zielone światło. I nie poczekają długo, bo już od 4 czerwca będzie można zapisać się do internisty i pediatry w przychodni na ul. Kłobuckiej 14.
Długo wyczekiwana inwestycja w tym rejonie Ursynowa, dobiegła właśnie końca. Przychodnia czeka jeszcze tylko na oficjalną kontrolę z NFZ i rusza z zapisami. Okoliczni mieszkańcy mają powody do radości, bo w najbliższej przychodni przy ul. Jadźwingów zarówno do internisty, jak i do pediatry ustawiają się co rano długie kolejki.
Szybka akcja
W grudniu 2017 roku SPZOZ Warszawa-Ursynów dostał od Rady M. St. Warszawy 1,2 mln zł na adaptację lokalu na parterze budynku komunalnego przy ul. Kłobuckiej 14, na potrzeby przychodni lekarskiej.
Koszt robót budowlanych wyniósł 787 tys. zł. Na zakup pierwszego wyposażenia przeznaczono 413 tys. zł, zakupiono m.in. aparaturę do EKG, KTG, USG, fotel do pobrań krwi, fotel ginekologiczny, kozetki lekarskie, lampę zabiegową, stanowisko do badań małych dzieci, stół zabiegowy i wyposażenie biurowe.
Dziś uroczyście otwarto placówkę - z udziałem prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz władz dzielnicy. Już pod długim weekendzie w przychodni na Kłobuckiej, na powierzchni 170 m2 do dyspozycji pacjentów będzie: punkt pobrań, gabinet pielęgniarski, internisty, pediatry, zabiegowy, USG, a wkrótce także ginekologiczny.
W kolejce po zdrowie
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem zapisy do przychodni będą przyjmowane od 4 czerwca pod numerami: 506 590 949 i 693 480 471.
- Będę myślała nad tym, żeby przenieść tam karty moich dzieci. To naprawdę poprawi nam komfort korzystania z usług pediatry – mówi Agnieszka, mama dwóch córeczek, mieszkająca w okolicy.
Kolejną inwestycją w ursynowskiej służbie zdrowia będzie rozbudowa przychodni na ul. Kajakowej 12. Kwota 7 mln zł ma zapewnić stworzenie komfortowych warunków dla korzystających z przychodni dzieci i dorosłych. Na Kajakowej będzie można skorzystać z nocnej pomocy pielęgniarsko-lekarskiej, specjalistyki ambulatoryjnej (ginekologii, urologii, okulistyki) oraz badań diagnostycznych (RTG, USG, Doppler i badań laboratoryjnych).
Sebastian 17:45, 28.05.2018
I bardzo dobrze ! Przychodnia jest tutaj bardzo pottzebna !
Polka18:45, 28.05.2018
Dobra robota Platformy Obywatelskiej !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Narkotykowa skrytka w ursynowskiej piwnicy
PRZYPOMINAM ŻE CZĘSTO KTOŚ PISAŁ BZDURY GDZIEŚ ŻE NIBY TO JA!!!!BEZKARNE WASZE OSZUSTWA=TAJEMNICE.JA TO KRZYSZTOF LUKASZEWICZ UR1990 03 15.PESEL:90031508976
K.LUKASZEWICZ
15:05, 2026-06-23
Narkotykowa skrytka w ursynowskiej piwnicy
PRZYSIĘGAM ŻE PSYCHIATRZY I ICH WSZYSCY WSPÓLNICY NISZCZYLI CAŁY GATUNEK LUDZKI A KŁAMALI ŻE POMAGAJĄ!BAGNETAMI I DO SZAMBA ICH I ODSZKODOWANIA NP MI DAWAĆ!
SPRAWNY W97%
15:01, 2026-06-23
Narkotykowa skrytka w ursynowskiej piwnicy
GDY NP W MŁODOŚCI ZROBILIŚCIE COŚ ZŁEGO,GŁUPIEGO TO PSYCHOLODZY,PSYCHIATRZY ITD PRUBUJĄ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO,GDZIE,KIEDY I PRZYPOMINAĆ TO ŻEBY WAM ZNISZCZYĆ ŻYCIE I KŁAMIĄ ŻE POMAGAĆ PRUBUJĄ.
SPRAWNY=ZDROWY
14:58, 2026-06-23
Narkotykowa skrytka w ursynowskiej piwnicy
PRZYPOMINAM ŻE NIE JESTEM GEJEM ALE GDY BY MI ŁADNI MŁODZI GEJE POZWOLILI TO NIESTETY W TYŁEK BEZ KONDONA BYM ICH NO A DZIEWCZYNY I MŁODE OKOŁO 40ROCZNE KOBIETY TEŻ A FJ..U.TA SE UMYJE SZYBKO ŻEBY NIE ODPADŁ.
PODWÓJNY KOT
14:42, 2026-06-23