Zgłosić się mogą wszystkie dzieci urodzone w 2019 roku i młodsze, które lubią wodę i chcą się zmierzyć z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze. To nie są zawody dla zaawansowanych pływaków, organizatorzy dopuszczają korzystanie z przyborów wypornościowych, takich jak makaron czy deska pływacka. Co więcej, rodzice mogą wejść do wody i asekurować swoje pociechy podczas wyścigu.
Zawody odbędą się na świeżo wyremontowanej pływalni „ZOS Koncertowa" przy ulicy Koncertowej 4, a start zaplanowano na godzinę 10. To już kolejna edycja tej popularnej na Ursynowie imprezy sportowej, która rok w rok przyciąga coraz więcej małych pływaków.
Przedszkolaki będą rywalizować w dwóch konkurencjach – pływaniu na brzuchu i na plecach, za każdym razem na dystansie 25 metrów. O zwycięstwie zdecyduje łączny czas z obu wyścigów, ale najważniejsza jest zabawa i możliwość sprawdzenia się w pierwszych zawodach pływackich w życiu.
Każde dziecko, które wystartuje, dostanie drobny upominek, pamiątkowy dyplom oraz medal za udział
- informują organizatorzy.
To świetna pamiątka z pierwszej sportowej przygody i dodatkowa motywacja do dalszych treningów pływackich.
Zgłoszenia przyjmowane są do 22 października do godziny 12 na adres mailowy: [email protected]. Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin dostępne są na stronie sport.um.warszawa.pl/waw/ucsir. Warto się pospieszyć, bo miejsca szybko znikają!
Sąsiedzki zryw w Sadku Natolińskim. Petycja ws. placu
Za komuny zwykły człowiek miał lepiej. Panstwo budowalo mieszkania, dostawało sie z przydziału, była pewna praca do emerytury dzieki temu ludzie nie bali decydowac sie na dzieci, ceny były stabilne i niskie. Dzis panstwo nic nie buduje, najtansze mieszkanie za pol miliona, zero pewnosci pracy w kazdej chwili moga cie zastapic AI lub innym hindusem, inflacja szaleje i wszystko drozeje tylko i socjal media ziejące propagandą. Dzis tylko bogaci mają dobrze.
Wiesława
01:22, 2026-05-10
Hulajnogi zablokowały wejście do metra!
Jedyne rozwiązanie skoro nie potrafią kulturalnie zostawić hulajnogi całkowity zakaz tego badziewia
Bggg
21:51, 2026-05-09
Hulajnogi zablokowały wejście do metra!
Hulajnogi na jezdnie. Parkingi dla hulajnóg niech wyznaczą kosztem parkingów samochodowych, których i tak jest za dużo, w dodatku nie wiadomo dlaczego, są bezpłatne.
bleBle ble
18:48, 2026-05-09
Hulajnogi zablokowały wejście do metra!
Takich sytuacji w całym mieście jest cała tona i nikt nic z tym nie robi. Absurd godny kraju z kartonu.
Mieszkaniec
18:44, 2026-05-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz