Zamknij

Dodaj komentarz

Kabaty: Znaleziono psa na krótkich łapach. Czy rozpoznajesz zgubę?

Redakcja Haloursynow.pl Redakcja Haloursynow.pl 09:46, 03.02.2026 Aktualizacja: 09:56, 03.02.2026
Skomentuj Kabaty: Znaleziono psa na krótkich łapach. Czy rozpoznajesz zgubę? nadesłane

W poniedziałkowe popołudnie w okolicach Lasu Kabackiego znaleziono błąkającego się psa. Czworonóg jest zadbany, zachipowany i charakterystyczny, jednak do tej pory nie udało się dotrzeć do jego opiekuna. Znalazcy podejrzewają, że właścicielem może być starsza osoba z Ursynowa, dlatego kluczowa jest pomoc sąsiedzka.

Zwierzę zostało zauważone w poniedziałek, 2 lutego, około godziny 16:30. Pies błąkał się w rejonie ulicy Zaruby i wejścia do Lasu Kabackiego, w pobliżu szkoły Sióstr Niepokalanek. Jest to popularny rejon spacerowy, jednak zachowanie zwierzęcia wskazywało na to, że straciło orientację i oddaliło się od swojego opiekuna.

Charakterystyczny tricolor na krótkich łapach

Znaleziony pies to około 9-letni samiec, wykastrowany mieszaniec o umaszczeniu tricolor (czarno-podpalanym z jasnymi elementami). Zwierzę wyróżnia się dłuższą sierścią oraz krótkimi łapkami, co nadaje mu sympatyczny, choć nieco "kudłaty" wygląd. Wstępne oględziny potwierdziły, że pies posiada mikroczip, jednak samo urządzenie nie doprowadziło jeszcze do bezpośredniego kontaktu z aktualnym właścicielem.

Cechą szczególną, która może pomóc w identyfikacji zguby, jest jego obroża. Pies miał na szyi znoszoną, przetartą obrożę w kolorze srebrno-grafitowym. Niestety, nie przypięto do niej żadnego identyfikatora ani "adresówki" z numerem telefonu.

Właściciel nie korzysta z sieci?

Stan akcesoriów oraz ogólna kondycja psa nasuwają przypuszczenia co do tego, kto może być jego właścicielem.

Opiekunka to prawdopodobnie starsza osoba mieszkająca w okolicy Ursynowa. Poszukujemy kontaktu do ostatniego opiekuna/opiekunki bądź znajomych, sąsiadów.

- informuje pani Agnieszka, czytelniczka, która powiadomiła redakcję o znalezionym psie.

Znalazcy apelują o czujność mieszkańców Kabat i całego Ursynowa. Niewykluczone, że właściciel psa nie ma dostępu do internetu i Facebooka, dlatego nie wie, gdzie szukać informacji o swoim pupilu. Pomocne może okazać się zwrócenie uwagi na sąsiadów, którzy zazwyczaj spacerowali z podobnym psem, a od poniedziałku nie są widywani ze swoim towarzyszem.

Rozpoznajesz? Wiesz, kto jest właścicielem? Skontaktuj się z naszą redakcją: [email protected], przez Facebooka, lub tel. 600 44 11 76.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Trzy kilogramy narkotyków w mieszkaniu!

Codziennie napady, włamania, pobicia, dilerka - Ursynów to slums. Tak rządzą nami orły po Collegium Humanum że bez gazu i paralizatora po bułki nie wychodzę.

Pani Ania

10:20, 2026-02-03

Krwawe sceny na stacji Kabaty. Skatowany w windzie

dziwne, przeciez czaskoski jak kreci swoje spoty wyborcze w metrze albo przed wejściem na stacje. to jest czysto, pusto i pachnąco.... jak to widok miasta zalezy od punktu siedzenia w domu za jedyne 25 tysięcy miesięcznie ...

Warszawiak

08:16, 2026-02-03

Sprawa żołnierza z granicy wraca. MON deklaruje wsparci

Każdy śmieć i każde ścierwo które pluje na bohaterów broniących granic przed tym bydłem będzie rozliczone i zlikwidowane. Wojsko Polskie to świętość a najświętszy w nim jest szeregowy żołnierz który codziennie ryzykuje życie dla wyborców szczura Bonżura niestety też. Ale zegar tyka. A my ostrzymy noże na chodnikach. Każdy prokurator który będzie prowadził śledztwo przeciwko naszym chłopakom będzie z gitami w celi i bedzie robił za dumchaną lalę. Sędziów Siurka wdepczemy w chodnik podkutymi butami. Będą was po DNA identyfikować.

***** Bonżura *****

07:13, 2026-02-03

Krwawe sceny na stacji Kabaty. Skatowany w windzie

Bezdomnym trzeba pomóc i pomagać w wyjściu z bezdomności skoro pomagamy też uchodźcom! Gdzie kasa dla polskich obywateli? Dodatkowo przymusowy odwyk od uzależnień, mieszkanie nacwynajem w tbs'ie, by dać wsparcie w powrocie do godności i pomoc w znalezieniu pracy!

Luke

02:50, 2026-02-03

0%