Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Siedział na wózku, przemoczony i wyziębiony
Smutna sprawa, w przypadku osoby w pełni sprawnej można byłoby powiedzieć "poszukaj pracy", ale osoba na wózku to już bardziej problematyczna kwestia. Strasznie mi smutno, że osoby na wózkach bywają pozostawione samym sobie.
x
16:03, 2025-11-01
Wielki festiwal powraca! Z prowokacyjnym pytaniem?
Poza prof. Bralczykiem (i może A Zamoyskim, którego nie znam) wszystko to "europejscy fajnopolacy" z lewej strony. Niestrudzeni bojownicy rewolucji i walki o swój dobrobyt i samopoczucie, o pierwsze miejsca w kolejkach po granty i brukselskie dotacje, członkowie koterii biczującej Polaków za to, że są Polakami. Renegaci i niekoniecznie Polacy z pochodzenia. Na szczęście ich czas mija. Ich opinia obchodzi już coraz mniej.
Zdzisiek spod lasu
15:22, 2025-11-01
Siedział na wózku, przemoczony i wyziębiony
Może niech w takim razie straż zajmie się takimi społecznymi rzeczami, a parkowanie nielegalne policji zostawi - bo tutaj sobie nie radzi.
Nicki
15:20, 2025-11-01
Drożeje popularny opał. Polacy dostaną po kieszeni
Skończył się PiS, skończyła się drożyzna. Łyso wam? Jedzcie żurek.
Helmut
15:05, 2025-11-01