Wspólne oglądanie meczów piłkarskich - zwłaszcza podczas dużych międzynarodowych imprez z udziałem Polaków - to niesamowite przeżycie! Dlatego warszawski ratusz utworzy Strefę Kibica na zbliżające się UEFA EURO 2024.
Wiem, że wśród mieszkańców jest wielu fanów piłki nożnej, dlatego na wielkie sportowe emocje z udziałem naszej reprezentacji zapraszam do Warszawskiej Strefy Kibica. Oprócz transmisji meczów zaplanowaliśmy strefy wypoczynkowe i atrakcje dla dzieci. Otwieramy już w niedzielę o 12
- mówi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.
Warszawska Strefa Kibica zlokalizowana zostanie na błoniach stadionu Narodowego i ruszy już w niedzielę. Będzie tam można obejrzeć wszystkie grupowe mecze Polaków.
Transmisje meczów będą wyświetlane na specjalnie przygotowanym telebimie, który zapewni doskonały odbiór widowiska. Na kibiców będą czekać także strefy wypoczynkowe zorganizowane we współpracy z partnerami wydarzenia. Wśród atrakcji znajdą się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci, czy miniboisko do piłki nożnej.
Do dyspozycji fanów będą również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami.
- zapowiada stołeczny ratusz.
Na specjalnej stronie internetowej na bieżąco będą publikowane wszelkie informacje związane ze strefą kibica.
- Liczba miejsc w strefie będzie ograniczona - na jej terenie jednocześnie będzie mogło się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy osób. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga generowania biletu wstępu - poinformował ratusz.
Pierwsza transmisja w strefie kibica ze spotkania Polski z Holandią już w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 15. Kolejny mecz - z Austrią, 21 czerwca o godz. 18 i trzeci z Francją, 25 czerwca także o godz. 18.
jak oceniacie szanse15:14, 11.06.2024
naszej reprezentacji?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Trzaskowski likwiduje zdobycze cywilizacyjne: przejścia podziemne i nad ulicami, tunele i wiadukty. Król słoików to niszczyciel infrastruktury!
Tmk
14:26, 2025-07-29
Gabaryty tygodniami leżą przy śmietnikach
Czy jest na to rada? Owszem, jest. Zwiekszyc oplaty. To jedyne rozwiazanie znane decydentom. Ewentualnie sprzedac Niemcom albo zymianom. Tu nic sie nie da, nic sie nie oplaci, globalne *%#)!& postepuje, wszyscy do schronow.
Wiochmen von Stoklos
14:18, 2025-07-29
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Jak zwykle wysyp ruskich czyli pisowskich trolli, nikt z redakcji nie czyta tego głana?
Wojtek
13:19, 2025-07-29
Co dalej z wiaduktem na Pileckiego?
Trzeba się będzie napracować, żeby odbudować Warszawę po rządach Trzaskowskiego i jego ekologicznych kolegach z mafii deweloperskiej. Zrozumcie ursynowscy dziadersi, że to nie jest tak jak wam w TVN mówią, nie jesteście elitą intelektualną od tego, że zagłosowaliście na Trzaskowskiego. Jesteście tak samo *%#)!& jak wyborcy PIS, tylko łyknęliście inną propagandę.
Wck
12:12, 2025-07-29
0 0
No jak to jak? Realistycznie. Czyli 3xbaty i do domu.proste