W Auli Kryształowej SGGW rozbrzmiała "Barka". Studenci oraz osobistości świata akadmickiego. W taki właśnie sposób rozpoczęli uroczystości związane z kanonizacją Jana Pawła II.
Aula Kryształowa zapełniła się po brzegi. Podczas sympozjum wysłuchaliśmy wystąpień Ks. Kardynała Kazimierza Nycza, Rektora UKSW prof. dr. hab. Stanisława Dziekońskiego oraz Rektora SGGW prof. dr. hab. Alojzego Szymańskiego.
- Uważam, że wspólne świętowanie kanonizacji Jana Pawła II to świetny pomysł – mówi Magda, studentka. Kiedy śpiewaliśmy razem barkę, miałam ciarki. Niesamowite uczucie.
Patronat honorowy nad sympozjum objął Ks. Kardynał Kazimierz Nycz.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z WYDARZENIA
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kontrowersyjna sprzedaż działki na Ursynowie
Świetnie. Sprzedajmy działkę na Kłobuckiej, gdzie nie ma żadnego terenu zielonego, a kasę wydajmy na kolejne parki w centrum Ursynowa. Podejście iście kolonialne.
Kodo
12:07, 2025-10-23
Aleja KEN zamknięta w weekend! Remont od Wąwozowej
A za ten remont nie powinno zapłacić Echo? Teraz naprawią nawierzchnię za publiczne pieniądze, aby za jakiś czas w trakcie rozbudowy terenu po Tesco ciężko sprzęt mógł ją zniszczyć?
Hmmm
12:00, 2025-10-23
Aleja KEN zamknięta w weekend! Remont od Wąwozowej
Co to za błędna ocena redaktora, że na KEN-ie będzie jakiś nowy zakaz z możliwością odholowania? Jak nowy, skoro tam jest ciągła, więc i tak już teraz każde auto musi być odholowane? Ale tak to jest, jak w naszym smutnym społeczeństwie jest takie przyzwolenie na parkowanie byle jak.
Nickyy
11:59, 2025-10-23
Napad na Ursynowie. Klient banku stracił prawie milion!
Bank dał tamtemu złodziejowi cynk ile, kiedy, gdzie i kto.
Mario
11:12, 2025-10-23