Kabaret Neo-Nówka gościł w niedzielny wieczór w Arenie Ursynów. Kilka tysięcy osób zobaczyło zupełnie nowy program popularnego i lubianego kabaretu.
"Kazik sam w domu" - tytuł nawiązujący do słynnego i kultowego filmu fabularnego, w programie "Neo-Nówki" symbolizował odwieczne damsko-męskie "wojny domowe" i stereotypową męską nieporadność. Kabareciarze z Wrocławia zabrali nas w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. Panowie mogli się pośmiać z własnych ułomności, a panie z satysfakcją skonfrontować je z codziennością.
- To zupełnie nowy program, którego do końca roku nie obejrzycie Państwo w telewizji, bo wolimy się najpierw z Wami spotkać, niż sprzedać to do TV za jakieś marne grosze - mówił frontman "Neo-Nówki" Radosław Bielecki.
Zabawnych gagów nie było końca, a publiczność - pełna Arena Ursynów - co chwilę wybuchała salwami śmiechu. Występ w scenografii mieszkania rodem z serialu "Alternatywy 4" i początkowy skecz nawiązujący do awanturniczych zebrań w spółdzielniach mieszkaniowych, pozwolił publiczności poczuć się jak w domu, na Ursynowie.
Później było jeszcze śmieszniej. Damsko-męskie potyczki, mąż-hipochondryk, sąsiedzka "telewizja osiedlowa" czy wigilijne Polaków rozmowy przy stole i o polityce...
Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki wystąpili z grupą muzyczną "Żarówki", a więc nie zabrakło zabawnych piosenek. Na bis (był, choć frontman przekonywał, że bis grają już od pół godziny) kabareciarze zabrali nas do apteki, gdzie mąż na życzenie żony kupuje prezerwatywy. Oczywiście - nie bez problemów...
Zgodnie z zapowiedziami nowy program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Kabaret "Neo-Nówka" nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Z chęcią widzielibyśmy ich na Ursynowie już za rok!
Patronem medialnym występu "Neo-Nówki" w Arenie Ursynów był portal Haloursynow.pl
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYSTĘPU:
Policja mówiła do pustych krzeseł
A po co iść na spotkanie z nimi? Nie wiedzą jakie problemy są na dzielnicy? Nie wiedzą co mają robić i jakich przepisów pilnować? To co zrobili to taka sztuka dla sztuki. Wyjdźcie na ulice.
Boom
12:55, 2026-06-26
Burzliwa sesja na Ursynowie. Chcą odwołać burmistrza
Dlaczego mamy chłopa odwoływać? Niech sam zrezygnuje, dajmy mu tylko 7 dni żeby zdążył się spakować. Mam taczkę, możemy go dalej zawieźć w publiczne miejsce celem kompromitacji. Nie wiem czy wiecie, jako szef Rady Nadzorczej klepnął plan 1mln na napisanie planu o dofinansowanie z KPO dla Szpitala. Warszawki Szpital Południowy zapłacił za to finalnie 725tys zł firmie DELOITTE, gdy inne szpitale płaciły 25-30tyś zł. SKANDAL!!!
Mieszkaniec
12:52, 2026-06-26
Uzbecki bar zmorą mieszkańców!
Po drugiej stronie stoi grill dj burger - nikomu stamtąd dym nie przeszkadza? Guzar ma dobre ceny, dobre mięso i lokalsi zaglądają. Na mieście baraniny, cielęciny nie uraczysz w tej cenie. Kwestie Nadmiaru Boltów i Uberów to nie na Guzara zrzucać ale na polityków. Dziękujemy wyborcom prawej i lewej frakcji za głosowanie od 30 lat na swoich faworytów, to dzięki nim mamy to co mamy. Syf który nam gotowali dotarł wreszcie do bonżurów z Ursynowka. Przecież nie tylko Mordor ma być zajechany blokami, samochodami i internaszonal ludnością. A od porządnego miejsca się odwalcie bo lubie tam jeść.
BrodzikIntelektualny
12:00, 2026-06-26
Policja mówiła do pustych krzeseł
Słaba promocja spotkania, a nawet bardzo słaba. Spółdzielnia Przy Metrze umieściła na klatkach informacje o spotkaniu w ramach akcji "Bezpieczna Dzielnica", które było w Klubie Przy Lasku tego samego dnia o 10.00. Przecież gdyby organizatorzy spotkania w szkole poprosili, to mieszkańcy otrzymaliby na drzwi klatek informacje o obu tych spotkaniach. W internecie też trudno było natrafić nainfo o tym "szkolnym" spotkaniu,.
Optyczny ufolud
11:07, 2026-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz