Komik z Torunia - Jakub Poczęty-Błażewicz wygrał czwartą edycję Stand-up Impro Battle vol. 4 w Szarej Eminencji x Ursynów. Ta niepowtarzalna impreza pełna zaskakujących gagów i humoru sytuacyjnego wkroczyła na półmetek.
Ośmiu komików, walka w parach na improwizowane monologi oparte o hasła wyświetlane na bieżąco na scenie. Masa śmiechu, trochę zakłopotania, sporo zwrotów akcji i tylko jeden wygrany, który zgarnia pieniądze z biletów i możliwość walki w wielkim finale. Tak wyglądają zmagania w Stand-up Impro Battle organizowanym prez ursynowską restaurację "Szara Eminencja". W ostatni wtorek jak zwykle przy pełnej sali, wystąpili: Jakub Poczęty-Błażewicz, Wojtek Pięta, Waldek Nowak, Tomasz Kwiatkowski, Piotr Pawłowski, Tomasz Nowaczyk, Gaweł Feliga i Tomek Kołecki.
Jakub wziął odwet za ubiegłoroczny przegrany finał i w świetnym stylu pokonał swoich wtorkowych rywali. Publiczność była zachwycona jego gagami. - Dziękuję publiczności, która na mnie głosowała i wszystkim komikom, którzy brali udział, konkurencja była naprawdę na wysokim poziomie - komentował zwycięzca.
Nigdy nie jesteś pewien co się stanie...
Stand-up Impro Battle to rozrywka, która przywędrowała do nas z USA, gdzie znana jest szerzej pod nazwą "set list". Komicy występują bez wcześniej przygotowanych monologów. Na scenie, za ich plecami, pojawiają się hasła, które stają się hasłami przewodnimi ich stand-upu w danej chwili.
- Można być pewnym, że nigdy nie wydarzy się to samo dwa razy, bo wszystko jest improwizowane. W tym momencie Szara Eminancja jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie można to zobaczyć - mówi Tomasz Olczak, organizator cyklu.
Pod koniec roku zwycięzcy poszczególnych finałów 8 edycji Stand-up Impro Battle organizowanych przez najmłodszego komika w Polsce, Tomka Kołeckiego w Szarej Eminencji x Ursynów, spotkają się w wielkim finale. Pierwszych czterech zwycięzców już znamy. Poza Jakubem Poczętym Błażewiczem byli to Łukasz Lotek Lodkowski, Jasiek Borkowski i Patryk Czebańczuk. Kto do nich dołączy? To okaże się już 24 maja w Szarej Eminencji x Ursynów na kolejnym wieczorze pełnym śmiechu.
Patronem medialnym imprezy jest portal Haloursynow.pl
ZOBACZ FOTOGALERIĘ ZE STAND-UP IMPRO BATTLE VOL. 4
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Twórca Ursynowa. "Buntowaliśmy się przeciwko systemowi"
Nie chcemy ogladac ani czytac wynurzen tego balwana z PRL Dalej sie kreci po Ursynowie by zarobic tu zaprojektuje skwerek i pare krzaczkow za mln zl tam inny duperelek, Nieszczelne plyty przemarzajace sciany alejki biegnace wezykiem wszedzie schodki do dzis brak pomyslunku a mozna bylo inaczej..Zupelny brak wyobrazni ze w Polsce mieszkancy beda mieli samochody przeciez wystarczy czerwony autobus jedna linia po pol roku przez lata brak telefonow krzywe sciany totalny brak infrastruktury w mieszkaniasch idiotyczne dziury w scianach gdzie zapewne w zagranicznych kopiowanych projektach byly zasuwane drzwi Na podlogach ochydny trujacy lentex potwornie ciezki do usunieciaPrzegoncie w koncu tego palanta zamiast nieustannie wrecz cyklicznie publikowac jego wynurzenia
HB
04:10, 2026-01-12
Horror z linią 136. Trzy godziny czekania na autobus!
...znowu się obudzili. Od lat linia 136 jest uważana przez mieszkańców Ursynowa za linię która - jeździ jak chce. Na pierwszym przystanku od pętli potrafiła wyłapywać 5 minut niezgodności z rozkładem. Taka już jest jej tradycja. 🙂
Hehehe
20:42, 2026-01-11
Znów pękła rura na Ursynowie! 17 posesji bez wody
@agnik; amebo, rozszyfruj mpwik a jak ci się już to uda to zerknij kto zasiada w jego radzie nadzorczej
meme
18:55, 2026-01-11
ZOM wyrzuca firmę odśnieżającą Ursynów i sypie karami
Na ul. Miklaszewskiego 6. zasypane są chodniki, firma odśnieża z 2 dniowym opóźnieniem. Po opadach śniegu nikt przez sobotę, niedziele nie odśnieża , spółdzielnia SMB Imielin wprowadził prywatną firmę - dramat, brud i bałagan.
Pumamar
18:37, 2026-01-11