Rodzinnie

Zamknij

Najpiękniejsze koty z całego świata w Arenie Ursynów! Trwa wystawa

Alicja Kowalska 13:53, 06.12.2014 Aktualizacja: 00:35, 26.10.2025
4 Najpiękniejsze koty z całego świata w Arenie Ursynów! Trwa wystawa AKO

Koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, rosyjskie niebieskie i wiele innych. Do niedzieli można odwiedzać Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Arenie Ursynów.

Podczas tegorocznej wystawy prezentuje się ponad 300 kotów różnych ras, choć najliczniej przybyli przedstawiciele kocich olbrzymów.

- Po kotach, które przyjeżdżają na wystawę można zorientować się, jaka rasa jest najpopularniejsza w Polsce. Są to koty brytyjskie i maine coon'y - mówił Maciej Sieczkowski, prezes Elitarnego Klubu Kota Rasowego, organizatora wystawy.

I rzeczywiście, te dwie rasy zdominowały wystawę, ale nie zabrakło też kotów rasy devon rex, cornish rex czy egzotycznych.

Odwiedzający oprócz podziwiania kotów, mogą porozmawiać z hodowcami ulubionej rasy, uzyskać informacje o specyfice rasy, zasadach pielęgnacji czy żywienia, a także w przypadku chęci kupna kota - nawiązać kontakty.

Tradycyjnie już podczas wystawy odbywa się zbiórka darów na rzecz bezdomnych psów i kotów.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych potrwa do niedzieli w Arena Ursynów ul. Pileckiego 122.

(Alicja Kowalska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

przydupasprzydupas

0 0

Trzymać kciuki za pupilków KOSY!!!

22:06, 07.12.2014
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KleopatraKleopatra

7 0

A ten kot zawsze był do nogi tej kozetki przyczepiony ? Przecież jak tam coś zobaczy, szarpnie ty akurat wtedy wstaniesz no i gdzie potem siądziesz ..? :D

23:14, 17.12.2014
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

Teściowa KleopatryTeściowa Kleopatry

4 0

Z ust mi to wyjęłaś.

10:01, 18.12.2014

GozerGozer

3 0

No nie wiem, nie wiem :D

11:16, 18.12.2014


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Wypadek w Alei KEN. Zderzyły się dwa samochody

Z całym szacunkiem jeżeli coś się pisze należy to sprawdzić o nie podawać fałszywych informacji a jak mieszkańcy powiedzą ze kosmici wylądowali na Ursynowie też to napiszecie za podawanie takich kłamliwych niepotwierdzonych informacji powinniście być karani wracając do świateł działały a trakcie zdarzenia również zjeżdżałem ze skrzyżowania w stronę Rosoła i chwilę potem dzwoń a nawet jeżeli by światła nie działały to obowiązują zasady którzy większość kierowców ma w czterech literach nawet przy działających światkach wymuszają

Obywatel

17:30, 2026-06-23

Rusza remont na Bartóka. Co tam się zmieni?

Zapewne będzie też ogromny trawnik na środku ulicy, tak jak na Romera, weseli są drogowcy, oj weseli.....pojeździmy sobie i tu slalomem. Do tej pory korków tu nie było, to szeroka spokojna ulica bezpieczna dla pieszych. Wystarczyłoby tylko asfalt wymienić🙂

Mieszkanka ul. Symfo

15:13, 2026-06-23

Powrót imprez. Ruszają Ursynowskie Potańcówki

W biały dzień defrauduję się pieniądze potrzebne bardzo na służbę zdrowia na armię na infrastrukturę i na edukację po to żeby zrobić dobrze kilku emerytom i żeby głosowali tak jak głosują. Samorządy maja za dużo pieniążków chyba. A ty zdychaj w kolejce do szpitala. Albo zapisz się do PO.

Prawda

14:07, 2026-06-23

Rusza remont na Bartóka. Co tam się zmieni?

Czyli tradycyjnie! Pod przykrywką remontu zwężenie ulicy do jednego pasa w każdą stronę oraz likwidacja miejsc postojowych. Proszę podpowiedzieć urzędnikom, żeby nie zapomnieli o wybudowaniu progów zwalniających co 50 metrów i zaprogramowaniu "czerwonej fali" na sygnalizatorach. Mieszkańcy będą wdzięczni za wielokrotne zwiększenie ilości spalin i hałasu od hamujących i ruszających co chwila pojazdów. Ze też ta zaraza musiała trafić na nasz ukochany Ursynów!

Jasio321

12:45, 2026-06-23

0%