Niesamowitą radość sprawiła dzieciom z Ursynowa wizyta świętego Mikołaja! Święty zawitał do Areny Ursynów, gdzie trwają Ursynowskie Mikołajki 2014.
Zjeżdżalnie, dmuchane zamki, baseny kulkowe, zawody sportowe, tańce, warsztaty plastyczne i... zdjęcie ze świętym Mikołajem! To atrakcje tegorocznej imprezy mikołajkowej zorganizowanej przez urząd dzielnicy dla wszystkich milusińskich z Ursynowa.
- Zabawa jest fantastyczna, jesteśmy tu już ponad godzinę, dziecko nie może ochłonąć od wrażeń i atrakcji - mówi pani Ania, mama 6-letniego Szymona. Rodzice narzekali na długie kolejki do każdej atrakcji, ale oczekiwanie osładzały im słodkie upominki, które dla dzieci przygotowała dzielnica.
Dużą popularnością cieszyły się zajęcia plastyczne: malowanie farbami, robienie łańcuchów świątecznych i ozdób choinkowych, malowanie buzi oraz wyczarowywanie zwierzątek z baloników. Chętnych nie brakowało również do wyścigów na torze przeszkód zorganizowanym przez szkółkę judo Ryś oraz do zawodów ergonomicznych. Najdłuższe kolejki tradycyjnie ustawiały się do zdjęcia ze świętym Mikołajem (w tym roku było ich aż dwóch!) oraz dmuchanych zamków i zjeżdżalni.
Ursynowskie Mikołajki zorganizowała dzielnica, a atrakcje dla dzieci przygotowała firma Actifun.
Elżbieta10:09, 01.12.2014
Szkoda, że to ostatnia taka impreza, dzieciom pomimo tłumu podobało się :(, zobaczymy jak będzie pod rządami PO na Ursynowie
Maja14:07, 01.12.2014
Oj Elżuniu nie martw się o to przecież p.Niemyjskiej na pewno uda się jakoś ukręcić lodzika dla firm swojego męża lub znajomych. Nie po to została radną żeby siedzieć z złożonymi rękami i pilnować pieniędzy podatników.
Elżbieta14:34, 01.12.2014
Majeczko przecież większość po wyborach ma Twoja jedyna słuszna partia, nie pomyliło Ci się coś?
mała Mi19:37, 01.12.2014
lubię ursynowskie pikniki i w zasadzie jesteśmy na każdym, ale akurat te mikołajki to omijam szerokim łukiem. nie przepadam za tłumami, dziecko można zgubić. ale mam nadzieję, że pikniki ursynowskie pozostaną! bo jak nie to się wkurzę...
Qenna17:45, 02.12.2014
Na skakaniu po dmuchanych zabawkach nie polega organizowanie "Mikołajek" . Powinna być tak naprawdę zorganizowana zabawa dla dzieci. Trzeba mieć motyw przewodni a nie puszczanie wszystkiego na żywioł. Nie dziwię się rodzicom, że młodszych dzieci bali się puścić w tłum.
Ciekawa jestem kto personalnie w dzielnicy za to bierze odpowiedzialność i ile to kosztowało nas podatników.
Maja22:54, 02.12.2014
W 2013 roku firma Acti Fun dostała za mikołajki ok 69 tysięcy.Myślę że w tym roku podobnie
Elżbieta11:00, 03.12.2014
Trzeba było przyjść i zobaczyć - ja byłam z dziećmi, poza skakaniem na dmuchańcach tańczyły, robiły ozdoby choinkowe - łańcuchy i malowały gipsowe figurki i były bardzo zadowolone. A tłum świadczy o tym, jak potrzebne są takie imprezy dla dzieci. Obsługi na oko było z 50 osób, a nie sądzę by nie chcieli zapłaty za poświęcony czas...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu haloursynow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wypadek w Alei KEN. Zderzyły się dwa samochody
Czy poszkodowane zostało dziecko a może policjanci jadący na miejsce?? koszmar normalnie!!!!!! 🤣
Pimpek
20:14, 2026-06-23
Wypadek w Alei KEN. Zderzyły się dwa samochody
Z całym szacunkiem jeżeli coś się pisze należy to sprawdzić o nie podawać fałszywych informacji a jak mieszkańcy powiedzą ze kosmici wylądowali na Ursynowie też to napiszecie za podawanie takich kłamliwych niepotwierdzonych informacji powinniście być karani wracając do świateł działały a trakcie zdarzenia również zjeżdżałem ze skrzyżowania w stronę Rosoła i chwilę potem dzwoń a nawet jeżeli by światła nie działały to obowiązują zasady którzy większość kierowców ma w czterech literach nawet przy działających światkach wymuszają
Obywatel
17:30, 2026-06-23
Rusza remont na Bartóka. Co tam się zmieni?
Zapewne będzie też ogromny trawnik na środku ulicy, tak jak na Romera, weseli są drogowcy, oj weseli.....pojeździmy sobie i tu slalomem. Do tej pory korków tu nie było, to szeroka spokojna ulica bezpieczna dla pieszych. Wystarczyłoby tylko asfalt wymienić🙂
Mieszkanka ul. Symfo
15:13, 2026-06-23
Powrót imprez. Ruszają Ursynowskie Potańcówki
W biały dzień defrauduję się pieniądze potrzebne bardzo na służbę zdrowia na armię na infrastrukturę i na edukację po to żeby zrobić dobrze kilku emerytom i żeby głosowali tak jak głosują. Samorządy maja za dużo pieniążków chyba. A ty zdychaj w kolejce do szpitala. Albo zapisz się do PO.
Prawda
14:07, 2026-06-23